Endless Hotels büyümesini sürdürüyor

Endless Hotels Group, Ağustos ayında üçüncü otelini de hizmete açtı.

Endless Hotels büyümesini sürdürüyor

Endless Hotels Group, Ağustos ayında hizmete açtığı üçüncü oteli Endless Boutique ile sektördeki büyümesini hızlı biçimde sürdürüyor. Sektördeki faaliyetlerine Nisan 2012'de başlayan Endless Hotels Group'un Endless Suites ve En Suites isimli otelleri de hizmet vermeye devam ediyor.

Endless Hotels büyümesini sürdürüyor

Taksim lokasyonlu Endless Otelleri
Endless Otel zinciri Taksim ve civarında faaliyet gösteriyor. Konumu itibariyle turistlerden büyük ilgi gören butik oteller arasında yer alan Endless Otelleri, alışveriş ve gece hayatının yoğunluğuna katılım için elverişli bir konumda yer alıyor. Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Kapalıçarşı ve diğer turizm merkezlerinin yanı sıra Lütfi Kırdar, Cemal Reşit Rey ve İstanbul Kongre merkezi gibi toplantı merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken Endless Hotelleri, taksim metrosu ve bağlantı yollarıyla da İstanbul'un değişik bölgelerine kolay ulaşım imkanı sunuyor. 

4 farklı oda tipi
Genç ve dinamik otel işletmeciliği konseptine sahip yatırımda, deluxe, superior, corner ve king ismini taşıyan dört farklı oda tipi yer alıyor. Mini bar, mutfak, iklimlendirme sistemleri, uydu tv gibi imkanlar içeren odalara ek olarak, SPA hizmetleri de yer alıyor. Özel toplantılar ve görüşmeler için de imkanlar içeren yatırım, çok sayıda iş toplantısı için de uygun özellikler taşıyor.