Envarev Projesi Sancaktepe'de Yükseliyor!

11 bin 300 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Envarev projesi Sancaktepe'de yükseliyor

Envarev Projesi Sancaktepe'de Yükseliyor!

11 bin 300 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Envarev projesi Sancaktepe'de yükseliyor. 213 adet dairenin yer aldığı Envarev, Berda İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor. Envarev projesi satılık daire büyüklükleri ise 80 ile 161 metrekare arasında. 

İstanbul Sancaktepe'de yükselen Envarev, metroya 800 metre uzaklıkta bulunuyor. Rings AVM'ye 1 kilometre, TEM'e ise 2.5 kilometre uzaklıkta yer alan Envarev projesi lokasyon açısından avantajlı bir konumda. 

2017 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanan Envarev fiyatlarının 228 bin lira ile 458 bin 850 lira arasında değişmesi bekleniyor. Envarev projesinden daire sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Daire sahibi olacaklara sunduğu zengin sosyal donatılar ile dikkat çeken Envarev Sancaktepe projesinde basketbol sahası, oyun alanları, yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness, voleybol sahası, tenis kortu ve otopark gibi donatılar bulunuyor. Projenin daire özellikleri içerisinde ise ebeveyn banyosu ve teras bulunuyor. 

3 blokta 213 daireden meydana gelen Envarev projesinde bloklar arasında mesafe bulunuyorç Geniş peyzaj alanlarına da yer verilen projede dairelerin yanı sıra ticari üniteler de yer alıyor. 

Envarev iletişim bilgileri
Adres bilgisi : Osmangazi Mahallesi Hilal Caddesi No: 8 Sancaktepe - İstanbul
Telefon numarası : 0216 561 02 12
Web adresi : www.envarev.com
E-posta adresi : info@envarev.com
 

Firma Bilgisi: Berda Inşaat
Proje Bilgisi: Envarev