Envarev Sancaktepe fiyatları!

Envarev Sancaktepe fiyatları metrekare bazında 2 bin 500 TL’den başlıyor

Envarev Sancaktepe fiyatları!

Berda İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nda hayata geçirilen Envarev Sancaktepe’de teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor. Proje alıcılarına 8 farklı tipte geniş balkonlu ve exclusive bahçeli daire seçenekleri sunuyor.

11 bin 300 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Envarev Sancaktepe, 3 blok halinde yükseliyor. Toplam 213 adet daire ile ticari birimden meydana gelen projenin yüzde 75’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor.

1+1’den 3+1’e kadar daire tipi alternatifleri bulunan Envarev Sancaktepe’de dairelerin büyüklüğü 80 metrekare ila 161 metrekare arasında değişiyor. Projenin giriş katlarına özel bahçe alanları yer alıyor.

Envarev Sancaktepe fiyatları metrekare bazında minimum 2 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı nakit ya da banka kredisi ile daire satın alınabiliyor. Farklı ödeme planları hazırlanabiliyor.

Metro durağına 800 metre mesafede olan Envarev Sancaktepe’de dans ve jimnastik salonu, yüzme havuzları, Türk hamamı, fitness center, sauna, oyun sahaları, vitamin bar ve daha bir çok aktivite alanı mevcut.

Proje Bilgisi: Envarev