eOfis, Marmara Forum Garden Office'te şube açtı

Hazır ofis sektörünün öncülerinden eOfis 5. şubesini Marmara Forum Garden Office' te açtı

eOfis, Marmara Forum Garden Office'te şube açtı

04 Kasım 2013 / emlakwebtv
Stratejik lokasyonlarda prestijli binalarda hizmet veren hazır ofis firmaları, günümüzde özellikle kobiler, mobil çalışanlar ve yeni kurulan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Dünya'da hızla büyüyen hazır ve sanal ofis sektörü ülkemizde de son yıllarda yeni yatırımlarla yaygınlaşmaktadır.

Hazır ofislerin uzun kontratlar yapmadan tutulması ve ofis açılış maliyetlerinin olmayışı nedeniyle özellikle küçük ve orta ölçekli firmalar tarafından tercih edilmektedir.
Tek bir sabit ücret ödeyerek tam donanımlı bir Hazır ofis‘ te aidat, elektrik, su, ısınma, soğutma, internet, içecek, temizlik, bakım, santral, resepsiyon, yazıcı, fotokopi vb. giderlerini düşünmeden çalışmanın zaman ve işgücü tasarrufu olarak da firmalara katkısı çok büyüktür.

İşbirliği yapılan mali müşavir ve avukatlar tarafından şirket kuruluşu, mali ve hukuki müşavirlik hizmetleri de verilebilir.

Bölgenin en seçkin iş plazası Marmara Forum Garden Office
2010 yılında Yeşilköy EGS Business Blokları’nda kurulan eofis İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki şubelerinde Sanal ofis, Hazır ofis ve Toplantı odası kullanımı hizmetleri vermektedir. İlerleyen zamanlarda rekabetin oldukça arttığı sektörde her zaman öncü olmayı başarmış ve şu anda mevcut ihtiyacı belirleyerek bölgenin en seçkin iş plazası olan Marmara Forum Garden Office' te Ekim 2013’ten itibaren hazır ve sanal ofisleriyle yer almaya başlamıştır. eOfis bölgenin en seçkin iş plazası olan Marmara Forum Garden Office' te ofisler 600 TL den başlayan fiyatlarla kiralamaktadır.

Hazır ofis neden normal bir ofisten çok daha uygun?
Bir hazır ofisi kiralamak, klasik ofis kiralamaktan daha kısa ve uzun vade de çok daha avantajlıdır.

Bu sistem hem hazır ofis kullanıcısı hemde hazır ofis işletmeci için birçok avantaj sağlamaktadır. İşletmeci ofislerden tam zamanlı kullanan kiracılarından ve sürekli kullanmayan kiracılarından gelirler elde etmekte, bu sayede de tam zamanlı ofis kullanıcılarına avantajlı fiyatlar sunarken, ofislerini devamlı kullanmayanlar için de sadece kullandıkları kadar ödeme yapmalarına imkan vermektedir. Böylece daha uygun fiyatlarla kiralanan hazır ofisler klasik ofislerden çok daha cazip hale gelmektedir.

Şirketini bu sisteme taşıyan ya da kuran şirketler, sistemi kullanan diğer firmalarla da ayrıca bir sinerji oluşturup işlerini de geliştirebilmektedirler. Bu sistemi kullananlar mali müşavirler, hukuk müşavirleri vb ile aynı ofis alanlarında çalışarak şirket ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm bulabilmektedirler.