Epique Island görücüye çıkıyor

Aksoy Holding'in konut sektöründeki ilk projesi olan Epique Island, Pazartesi günü düzenlenecek toplantı ile görücüye çıkacak

Epique Island görücüye çıkıyor

Aksoy Holding'in konut sektöründeki ilk projesi olan Epique Island, Pazartesi günü düzenlenecek toplantı ile görücüye çıkacak. Bodrum Tilkicik Koyu'nda hayat bulan Epique Island projesi lüks bir konsept ile inşa edilecek. Ada üzerinde yer alan 3 farklı tasarım ve 10 farklı villadan oluşacan olan Epique Island Bodrum projesinde toplam 75 adet villaya yer verilecek. Her villada havuz, güneşlenme terası, süs havuzu, otopark ve bahçe şöminesi gibi alanlar bulunacak. 

Epique Island görücüye çıkıyor

Epique Island Projesinde yer alacak olan villa tiplerinden olan Açık Teras Villalar, 3 yatak odası ve yardımcı odasında oluşacak ve metrekareleri 469 metrekare ile 510 metrekare arasında değişecek. İkinci tip villalar olan Avlu Villalar ise 4 yatak odası ve yardımcı odasından oluşacak. Avlu Villa büyüklükleri ise 537 metrekare ila 580 metrekare arasında tasarlanacak. Projede yer alacak olan Lineer Villalar ise 5 yatak odası ve 1 yardımcı odasından meydana gelecek. Lineer Villaların büyüklükleri ise 680 metrekare ila 706 metrekare arasında tasarlanacak. Projedeki villalar araç yollarına göre arkadan ya da önden girişli olarak tasarlanacak. 

Epique Island görücüye çıkıyor

2 ya da 3 katlı olarak tasarlanan Bodrum Epique Island projesinin lansmanı 21 Mart 2016 Pazartesi günü Epique Lounge'de gerçekleştirilecek. lansman toplantısına Aksoy Holding CEO’su Batu Aksoy, Yönetim Kurulu üyesi Banu Aksoy ve Gayrimenkul Direktörü Aslı Yılmaz da katılacak. 

Firma Bilgisi: Aksoy Holding
Proje Bilgisi: Epique Island