Epique İsland Projesi!

Epique İsland projesi Aksoy Holding tarafından Bodrum Yalıkavak'ta 126 dönüm arazi üzerinde hayata geçiriliyor

Epique İsland Projesi!

Epique İsland projesi Aksoy Holding tarafından inşa ediliyor. Villa projesi olan Epique İsland 75 adet villadan meydana geliyor. Epique İsland projesi 126 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Epique İsland projesinde 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplerinden oluşuyor. Epique İsland projesi büyüklükleri 513 metrekare ile 738 metrekare arasında değişen villalardan meydana geliyor.

Epique İsland projesi Yalıkavak’ta konumlandırılıyor. Epique İsland projesi tanıtımı 22 Ağustos 2015 tarihinde Tilkicik Koyu’nda kurulan yüzerada üstünde Pink Martini, Burhan Öcal ve DJ Doğuş Çobakçor’un müzikleri, mapping ve ışık gösterileri eşliğinde seçkin davetlilerin katılımı ile gerçekleşti.

Epique İsland projesi açık teraslı villalar, avlu villalar ve lineer villalardan meydana geliyor. Epique İsland projesinde her villanın kendine ait yüzme havuzu bulunuyor. 3 tip villa 10 farklı seçenek ile tasarlanan Epique İsland projesinde yardımcılar için de bir oda yer alıyor. Epique İsland projesi kapsamında güvenlik, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, market, sauna, çocuk yüzme havuzu ve Türk hamamı bulunuyor. Epique İsland satılık villa fiyatları ortalama 5 milyon Euro. Özel ödeme seçeneklerinin yer aldığı Epique İsland projesinin uygulama mimarisi Boran Ekinci Mimarlık, iç mimarisi ise Stefan Antoni Associates ile Has+Koen Mimarlık, peyzaj mimarisini ise DS Mimarlık, Deniz Aslan gerçekleştiriyor.

Epique İsland projesi nerede?
126 dönüm arazi üzerinde Aksoy Holding tarafından inşa edilen Epique İsland Bodurm Yalıkavak’ta yer alıyor.

Epique İsland projesi adres bilgileri: Tilkicik Koyu, Yalıkavak-Bodrum/Muğla

Epique İsland projesi telefon numarası
0 212 259 00 00 

Firma Bilgisi: Aksoy Holding
Proje Bilgisi: Epique Island