Epique İsland teslimleri 2017'de!

Aksoy Holding imzası ile Bodrum Tilkicik Koyu'nda hayata geçirilen Epique İsland teslimleri 2017'de yapılacak

Epique İsland teslimleri 2017'de!

Aksoy Holding imzası ile Bodrum Tilkicik Koyu'nda hayata geçirilen Epique İsland teslimleri 2017'de yapılacak. 126 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen proje 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Epique İsland satılık villa büyüklükleri 513 metrekareden başlıyor. 

Epique İsland lansmanında Pink Martini ve Burhan Öcal sahne almıştı. ArtNPars'ın hazırladığı 5 dakikalık mapping şov ile tanıtılan proje yoğun ilgi gördü. 

Haziran 2017'de teslimlerinin yapılması planlanan Epique island projesi 75 adet villadan meydana geliyor. Bodrum Yalıkavak'ta yükselen projede aynı zamanda 150 yat kapasiteli bir marina yer alıyor. 

Epique İsland teslimleri 2017'de!

Projenin mimarisi Boran Ekinci Mimarlık imzası taşırken iç mimarisi ise Güney Afrika'dan Stefan Antoni Associates ile Türkiye'den Has+Koen Mİmarlık imzası taşıyor. Peyzaj çalışmaları ise DS Mimarlık ve Deniz Aslan'a ait. 

Her villanın kendine özel yüzme havuzunun bulunduğu Epique İsland projesinde 3 tip villa 10 farklı seçenek ile tasarlandı. Açık otopark, market, fitness, oyun alanları, güvenlik gibi ayrıcalıkların bulunduğı projede villalar ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Epique İsland projesinde villa fiyatlarının 5 milyon  Euro'dan başlaması bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Epique İsland projesi detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Epique İsland teslimleri 2017'de!

Epique İsland iletişim bilgileri
Adres : Tilkicik Koyu, Yalıkavak - Bodrum - Muğla
Telefon : 0212 259 00 00
Web adresi : www.epique.com.tr

Firma Bilgisi: Aksoy Holding
Proje Bilgisi: Epique Island