ERA Gayrimenkul, Antalya Franchise Expo Eurasia Fuarı'nda

ERA Gayrimenkul Türkiye, katılacağı ‘Antalya Franchise Expo Eurasia Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.

ERA Gayrimenkul, Antalya Franchise Expo Eurasia Fuarı'nda

‘Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinin buluşma noktası’ mottosuyla kapılarını ziyaretçilerine açacak fuara başta Kuveyt, Yemen, İngiltere, Irak ve İran olmak üzere dünyanın dört bir yanından ziyaretçi ve yatırımcının katılımı bekleniyor. 

Yiyecek içecek sektöründen gayrimenkul sektörüne, eğitim sektöründen derneklere kadar uzanan geniş bir yelpazede katılımcı kurumun bulunduğu fuarda firmalar özel hazırladıkları fırsatları sunma şansı yakalayacaklar.  ERA Gayirmenkul Türkiye’nin de ailesine katılmanın avantajlarını, bayilik şartlarını ve verdiği hizmetleri anlatacağı fuarda firma ziyaretçilerini 2’nci salon A04 no’lu standında ağırlayacak.  Antalya Expo Center’da düzenlenecek olan ‘Antalya Franchise Expo Eurasia Fuarı’ 18-21 Mayıs tarihleri arasında ziyaret edilebilecek. 

ERA Gayrimenkul Türkiye eğitimde de öncü marka olmayı sürdürüyor

Diğer taraftan; her fırsatta eğitimin önemine dikkat çeken ERA Türkiye, seminerlerine de ara vermeden devam ediyor. 

‘Antalya Franchise Expo Eurasia Fuarı’na katılımının yanı sıra yine Antalya’da; ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Geliştirme Direktörü Kadir Tümen’in vereceği  ‘Bölgende Tek Ol’ semineri ile ERA yatırımcı ve yatırımcı adaylarını bilgilendirmeyi hedefliyor. 19 Mayıs Cuma günü ERA Koza Gayrimenkul’de 13:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek seminere isteyen herkes ücretsiz olarak katılabiliyor.