ERA Gayrimenkul kursu ilk mezunlarını verdi

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gayrimenkul danışmanlığı sertifikası verme hakkını elde eden ERA Gayrimenkul ilk mezunlarını verdi

ERA Gayrimenkul kursu ilk mezunlarını verdi

Gayrimenkul danışmanlığı sertifikası verme hakkını Milli Eğitim Bakanlığı'ndan alan ERA Gayrimenkul "Emlak Reklam ve Araştırma Kursu" ilk mezunlarını verdi. ERA Gayrimenkul'ün iş garantili kursundan mezun olan kursiyerler, kurumsal marka çatısı altında çalışma imkanı bulacak. 

ERA kursu ilk mezunlarını verdi
Gayrimenkul Danışmanlık eğitimi verme yolunda Milli Eğitim Bakanlığı'ndan sertifika verme hakkı bulunan ERA Gayrimenkul Türkiye, "Emlak Reklam ve Araştırma Kursu"ndan ilk mezunlarını verdi. ERA Gayrimenkul Akademisi ve Uygulama Ofisi tarafından verilen kurs, Türkiye'de bir ilke imza attı ve yılda ortalama 15 bin kişiyi eğitebilecek bir altyapıya kavuştu. Kurs ile ilgili bir açıklama yapan ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, sektörün kaliteli, eğitimli ve profesyonel kadrolarının yetiştirilmesi amacıyla oluşturulan kursun Bağdat Caddesi Göztepe'de ERA Gayrimenkul merkez binasında gerçekleştirilidiğini söyledi. Baygan

"Emlak Reklam ve Araştırma Kursu, üç farklı MEB onaylı sertifika programı üzerinden eğitim vermektedir..." şeklinde konuştu. 

Mustafa Baygan, tüm programlar genelinde eğitim verilecek eğitimci kadrosunun sektör içinde aktif tecrübeye sahip ve akademik alanda da kendisini katılmaşı kişilerden oluştuğunun altını çizerek:

"“Emlak Reklam ve Araştırma Kursu’ndan başarı ile mezun olan kursiyerler MEB onaylı sertifikalarını almalarının haricinde gayrimenkul sektöründe kurumsal marka çatısı altında çalışma imkanına da kavuşacak” dedi.