ERA Gayrimenkul ücretsiz eğitimlerini sürdürüyor

ERA Türkiye’nin gayrimenkul danışmanları ve broker'lara yönelik seminerleri İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda iki ayrı etkinlik şeklinde gerçekleşecek.

ERA Gayrimenkul ücretsiz eğitimlerini sürdürüyor

ERA Gayrimenkul Türkiye, sektörün kurumsallaşması ve gayrimenkul danışmanlarına güvenin artması için çalışmalarına devam ediyor.

Era Gayrimenkul'den eğitim seferberliği
Dünyada ve Türkiye’de ekonominin lokomotifi olan gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmak isteyen girişimci adaylarına yönelik franchise seminerleriyle eğitime aralıksız destek veren ERA Gayrimenkul Türkiye, bugüne kadar devam ettirdiği eğitim seminerlerini İstanbul ayağıyla sürdürüyor. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda gerçekleşecek seminerler, ücretsiz olarak verilecek.

ERA Gayrimenkul Franchise Sistemi
Gayrimenkul sektörü ve 'ERA Gayrimenkul Franchise Sistemi' ile ilgili detaylı bilgilerin anlatılacağı seminerlerde ERA Ailesi’ne katılmanın ayrıcalıkları da paylaşılacak. 23 Ağustos Salı günü Taksim Point Otel ve 25 Ağustos Perşembe günü Bostancı Dedeman Otel’de gerçekleşecek olan seminerlerin başlama saati ise 19:00 olarak belirlendi

Sırada İzmir ve Ankara var
ERA'nın bundan sonraki durağı 31 Ağustos Çarşamba İzmir Swissotel ve 6 Eylül Salı Ankara Anadolu Down Town Otel olacak. ERA Gayrimenkul Türkiye, Ağustos ayı içinde 11 Ağustos'ta Bursa Crowne Plaza ve 16 Ağustos'ta Antalya Akra Barut Otel'de eğitim seminerlerine imza atmıştı.