ERA Gayrimenkul'den Kıbrıs çıkarması

Gayrimenkul danışmanlık alanında çalışmalarını sürdüren ERA Gayrimenkul Türkiye, brokerları ile KKTC'de buluşuyor. 21-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek buluşmada, yeni gelişmeler ve hedefler tartışılacak

ERA Gayrimenkul'den Kıbrıs çıkarması

21-23 Ekim tarihleri arasında uzman eğitimcilerile Kıbrıs'ta buluşacak olan ERA Türkiye, "campERA'da" ERA'nın gelişim ve hedefleri tartışılacak.

ERA Türkiye Kıbrıs'ta buluşuyor
Uluslararası gayrimenkul danışmanlığı alanının tanınan aktörlerinden ERA Türkiye brokerları, ilk uluslararası yatırımı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde buluşacak. ERA Avrupa Başkanı Francois Gagnon ile ERA Türkiye Başkanı Can Ekşioğlu'nun katılım göstereceği ERA Broker Kampında çok sayıda uzman konuşmacı sunum yapacak.

ERA Kampında özel konuklar
Dünyaca ünlü basketbol koçu Çetin Yılmaz'ın yanı sıra girişim savaşçısı Berke Sarpaş ve Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Beral Fişekçi'nin de katılacağı kampta sektörün önemi, mevcut durumu ve geleceği konuları tarışılacak. ERA bünyesinde gerçekleştirilecek olan organizasyona, eğitim ve teknoloji alanından farklı katılımcılar dahil olacak. 2015 yılına ait III. çeyrek ödüllendirme sonuçlarının da açıklanacağı toplantıda dereceye girenlere ödülleri verilecek.

İki yıldır Türkiye'deki faaliyetlerini sürdüren ERA, Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu bölgesinin en başarılı markalarından olan ve dünyada 3 bini aşkın ofise sahip. Türkiye’de şimdiye kadar 48 ofis satan ERA’nın 2016 yılı sonu hedefi ise bu rakamı 100’e çıkarmak.