ERA Patika Yalova'da açıldı

ERA Türkiye’nin en yeni ofisi ERA Patika, Yalova’da faaliyet göstermeye başladı

ERA Patika Yalova'da açıldı

31 Mart 2014 / Emlakwebtv
ERA Türkiye, bayi ağına yeni üyeler kazandırmaya hız kesmeden devam ediyor. Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yeni bir soluk getiren ERA Türkiye’nin en yeni ofisi ERA Patika, Yalova’da faaliyet göstermeye başladı.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye, Yalova’da hayata geçirdiği yeni ofisi ERA Patika ile bayi ağını güçlendirmeye devam ediyor. 2014 yılına hızlı bir başlangıç yapan ERA Türkiye, ERA Patika ile ilk 3 ayda içinde 6 yeni franchise ofisini faaliyete geçirdi.
Gayrimenkul danışmanlığında öncülüğünü sürdüren ERA Türkiye, sene sonuna kadar 40 bayi daha vermeyi planlıyor.

Arsa ve arazi yatırımında uzmanlaşıyoruz
ERA Türkiye’nin eğitim olanakları ve saha desteği ile sektörde farklılaşan bir marka olduğuna inandıklarını belirten ERA Patika Broker’ı Ahmet Akyaz,  “ERA Patika Brokerlarımızdan Emin Evci ile kurumsal birçok şirketin çeşitli kademelerinde ve tekstil sektöründe faaliyet gösterdikten sonra yöneldiğimiz gayrimenkul danışmanlığı sektöründe ERA Türkiye ile tanıştık. Bu alanda uzmanlaşmak isteyenlere sundukları farklı içeriklerdeki eğitimler, ERA ailesinin bir parçası olmamızda büyük pay sahibi oldu” dedi.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yön veren dünyaca ünlü bir markanın yapısı içinde olmaktan gurur duyduğunu belirten ERA Patika Broker’ı Ahmet Akyaz, “Yalova’nın en meşhur caddelerinden Gazipaşa Caddesi’nde hayata geçirdiğimiz ofisimizde, konut ve ticari gayrimenkullerin yanı sıra, özellikle arsa ve arazi yatırımı konusunda uzmanlaşarak müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu. Gayrimenkul sektörüne girmeden önce farklı sektörlerde deneyimlere sahip olan ERA Patika Brokerları, aldıkları eğitimler doğrultusunda müşterilerine İngilizce ve Arapça dillerinde hizmet verebilecekler.

ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu da gerçekleştirdikleri hızlı büyüme ile ilgili olarak değerlendirmede bulundu. Ekşioğlu, “2014 yılında ERA Türkiye için öngördüğümüz büyüme hedefleri doğrultusunda hızlı bir ilerleme kaydediyoruz. ERA Patika gibi sektörde başarılı işlere imza atan ofislerimizin de ailemize katılmasıyla hedeflerimize çok kısa bir zamanda ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.