ERA Türkiye, bayi ağını genişletiyor

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün güçlü markalarından ERA Türkiye, bayi ağına eklediği yeni ofisleri ile büyümeye devam ediyor. ERA Türkiye’nin en yeni ofisi ERA Platin Fenerbahçe’de hizmete açıldı

ERA Türkiye, bayi ağını genişletiyor

22 Mart 2014 / Posta Gazetesi

Gayrimenkul danışmanlığı firması ERA Türkiye, Fenerbahçe’de hayata geçirdiği en yeni ofisi ERA Platin ile 2014 hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Başarısını dünyanın dört bir yanında kanıtlamış, bir yapının içinde olmanın gururunu taşıdığını ifade eden Fenerbahçe ofisi ERA Platin Broker’ı Nazlı Biriciktan, “Turizm ve organizasyon sektöründeki geçmişimizin ardından, kendi işimizin sahibi olma hayaliyle yola çıkarak gayrimenkul danışmanlığına yöneldik. 3 sene önce hizmet vermeye başladığımız ofisimizi, şuanda bulunduğumuz Fenerbahçe Kalamış Caddesi’ne taşıyarak ERA Türkiye ailesine katıldık. ERA Platin Brokerlarımızdan Onur Biriciktan’ın Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği, benim de Marmara Üniversitesi İşletme mezunu olmamız bize sektörde başka bir bakış açısı kattı. Almanca ve İngilizce hizmet verdiğimiz ofisimizde, gayrimenkule yatırım yapmayı düşünen yabancıların da kısa zamanda ilgisini çekmeyi başardık. ERA Türkiye’nin sunduğu eğitim olanakları, saha desteği ve destek paketleri ile sektörde farklılaşan bir marka olduğunu gördük. Markanın ofislerinin gelişimine yaptığı eğitim yatırımı başta olmak üzere farklı konularda düzenli olarak sunduğu uygulamalı eğitimlerle de başarımızın artarak devam edeceğine inanıyoruz. Ayrıca kentsel dönüşüm proje fırsatları ile kazancımızı arttırma imkanı da yakalıyoruz. ERA Türkiye sayesinde, başarılı ve kazançlı işlere imza atacağız. Bu ailenin en yeni üyesi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu da konu ile ilgili olarak, “2014 yılında ERA Türkiye için hızlı bir büyüme öngörüyoruz. Türkiye geneline yayılmayı hedeflediğimiz franchise ağımızla, yılsonuna kadar 40 ofisle hizmet vermeyi arzuluyoruz. Fenerbahçe ofisinin de ailemize katılmasıyla bu yolda hızla ilerliyoruz. Büyüyen markamızda aramıza katılan tüm yeni ofisleri, kendi eğitim merkezimizde düzenlenen sürekli eğitimler, iş kurmalarını kolaylaştıran destek faaliyetleri, geniş portföy ağı olanağı,  ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkanı, finansal ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla destekliyoruz” dedi.

Firma Bilgisi: Era Türkiye