ERA Türkiye, büyümesini sürdürüyor

Anadolu'daki büyüme hamlesini "Vizyon Ofis Beylikdüzü" ve "Kale Ofis Çanakkale" ile sürdüren ERA Türkiye'nin bugüne dek sattığı ofis sayısı 46'ya ulaştı

ERA Türkiye, büyümesini sürdürüyor

Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu bölgesinin en başarılı markalarından olan ve dünyada 3 bini aşkın ofise sahip ERA’nın Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, şirketin iki yıldır faaliyette olduğu Türkiye’de şimdiye kadar 46 ofis satıldığını hatırlattı.

Baygan, “Kadıköy, Mecidiyeköy, Şişli, Levent gibi bölgeler kentsel dönüşüm ve konut yenilemeleriyle dikkat çekerken, Beylikdüzü-Esenyurt gibi bölgeler ulaşım projelerinin tamamlanması ve cazip fiyatlarıyla yatırımcının talep gösterdiği yeni yaşam alanları olarak dikkat çekiyor. Bu bölgelerde özellikle metrobüs gibi toplu taşıma projelerinin ulaşımı kolaylaştırmasıyla cazibenin arttığını görüyoruz. Ayrıca bu cazibenin, önümüzdeki yıllarda yapılacak yeni ulaşım projeleriyle daha da artacağını tahmin ediyoruz. Öte yandan, yeni havalimanı projesine paralel olarak ‘Kuzey Marmara Otoyolu’ ve ‘3. Boğaz Köprüsü’ yeni şehirlerin oluşumunu kolaylaştıracak ve şehre gayrimenkul çeşitliliği sağlayacaktır diye düşünüyoruz” dedi.

Diğer taraftan ERA Türkiye, Anadolu'daki büyüme hamlesini "Vizyon Ofis Beylikdüzü" ve "Kale Ofis Çanakkale" ile sürdürdü.Bugüne kadar sattığı ofis sayısını 46'ya çıkaran ERA Türkiye, büyüme stratejisini tüm hızıyla sürdürüyor

ERA Türkiye, ülke çapında büyüyor
ERA TÜrkiye franchise ağına yeni üyeler kazandırma çalışmalarını sürdürüyor. Otomotiv alanındaki deneyim ve birikimini emlak danışmanlığı alanında değerlendirmek isteyen üç girişimci tarafından kurulan ERA Vizyon, gayrimenkul piyasasının dikkat çeken bölgelerinden biri olan Beylikdüzü'nde faaliyetg österecek. Ofisin açılışıyla ilgili bir açıklama yapan ERA Vizyon ortaklarından Aslı Durmuş, Yeşim Popara ve Gürbüz Tutar, hedeflerinin ‘bölgenin en nitelikli gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren ofisini oluşturmak ve müşterilerine yatırım danışmanlığı yapmak’ olduğunu ifade etti. 

Satış pazarlama kökenli Çanakkale ofisi ‘Kale’nin ortaklarından Tolga Akçıl ise son 7 yılda kazandığı gayrimenkul pazarındaki tecrübelerini kendi işine taşıma kararı alarak eşi Sema Akçıl ile birlikte ERA ailesine katıldı. ‘Kale Ofis’ Çanakkale bölgesinde nitlekili gayrimenkul danışmanlık hizmeti verecek.

Firma Bilgisi: Era Türkiye