Era Türkiye büyümeyi sürdürüyor

Gayrimenkul danışmanlığı alanında faaliyet gösteren Era Türkiye, yeni ofisleriyle büyümeye devam ediyor

Era Türkiye büyümeyi sürdürüyor

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren ERA Türkiye, yeni ofisleri ile büyümeye devam ediyor. ERA Türkiye’nin kısa zamanda hızla büyüyen franchise ağına, son olarak Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmete giren ERA Amiral katıldı.

Türkiye'nin dört bir yanından talep var
ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, ERA Amiral’ in açılışında yaptığı konuşmada, amaçlarının sadece ofis açmak olmadığını, franchise ağına sürekli destek verebilecek bir çizgide yürümek olduğunu söyledi. Baygan, 'ERA Türkiye olarak, önümüzdeki dönemde Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve İzmir başta olmak üzere büyük illerde ERA markalı ofislerin sayısını artırmayı hedefliyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde özellikle Doğu Anadolu illerinden çok sayıda başvuru alıyoruz. Ancak bizim önceliğimiz, ofislerin geliştirilmesi ve tutundurulması konusu. Bu açıdan büyümemizde, sürekli destek kriterini öncelikli olarak düşünüyoruz. Kısa süre içinde 40 ofise çıkmayı hedefliyoruz.'dedi.

Era Türkiye Bursa

Gayrimenkul sektörünün geçmiş dönemlerde olduğu gibi gelecek yıllarda da kazandıracağını ifade eden Mustafa Baygan, 'Yatırım oranı çok bilinen franchising sistemi olan gıda sektörüne oranla çok daha düşük ve yatırımın geri dönüşü çok daha hızlı olan bir sektör olması da çok avantajlı hale getiriyor. Geçtiğimiz bir kaç senelik dönemde çok sayıda markanın Türkiye’ye girmesi de bu alanın karlılığını gösteriyor. ERA olarak, eğitime yatırım yapanın, farklı olanın franchising sistemi sayesinde başarılı olmasının yüzde 100 garantili olduğunu iddia ediyoruz.' şeklinde konuştu.

ERA Amiral
ERA Türkiye’nin Bursa’daki yeni ofisi ERA Amiral’in brokerlerı Günel Gençler ve Erkan Gençler. 1974 Bulgaristan doğumlu olan Günel Gençler, 2001’de Pamukkale Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Gıda, sigortacılık ve finans sektörlerinde kariyeri olan Günel Gençler, ‘Uluslararası Emlak Danışmanlığı Sertifikası’na sahip.

ERA Amiral’in bir diğer brokerı Erkan Gençler de 1969’da Bulgaristan’da dünyaya geldi. 1995 yılında Ankara Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Erkan Gençler, mezun olduktan hemen sonra Rusya Belgorod Yüksek İnşaat Akademisi’nde yüksek lisans yaptı. Sigortacılık sektöründe deneyimi olan Gençler Bulgarca, Rusça ve Fransızca biliyor.

 

Firma Bilgisi: Era Türkiye