ERA Türkiye büyüyor

Türkiye ofis ağını hız kesmeden genişletmeye devam eden ERA Türkiye franchise ağına son olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda Kozyatağı ve Ethemefendi ofislerini ekledi

ERA Türkiye büyüyor

ERA Türkiye, ofis ağını hız kesmeden genişletiyor. ERA Türkiye, franchise ağına son olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda Kozyatağı ve Ethemefendi ofislerini ekledi.

Kozyatağı’nda hizmete giren ERA ESİLA yoğun katılımlı bir törenle açıldı. ERA ESİLA, Alper Soydemir ve Melisa Soydemir tarafından işletilecek. Hızla büyüyen franchise sektöründe dünyada kendini ispatlamış bir markanın parçası olmanın gururunu yaşadığını söyleyen Alper Soydemir, “Gayrimenkul alanında bir dünya markasının tüm avantajlarını ve tecrübesini Kozyatağı’nda müşterilerimize sunacağız” dedi.

1990 yılında Adana’da doğan Soydemir, ilk ve lise öğrenimini Adana Bilfen Koleji’nde tamamladı. Sonrasında ABD’de Mount Ida College Business Administration  bölümünden mezun oldu ve Londra Regents College’da MBA yaptı. Aile şirketlerinde İş geliştirme Direktörlüğü görevinden sonra almış olduğu uluslararası eğitim ve öğretimin kendisine kattığı girişimci ruhu ve başarılı olma isteği işe ESİ Gayrimenkul ’ün kurucu ortağı oldu. 

ERA ESİLA’nın bir diğer işletmecisi olan Melisa Soydemir ise 1982’de Mersin’de doğdu. Evli ve iki çocuk annesi olan Soydemir, ilk ve lise öğrenimini Mersin Türkmen Koleji’nde tamamladıktan sonra 2005 yılında Bilkent İngilizce İşletme Bilgi Yönetiminden mezun oldu. Daha önceki iş hayatında bir giyim firmasının franciseını yürütmüş, daha sonrasında Bursa Medicabil hastanesinin kurucu ortağı ve yöneticisi olarak görev aldı. 

ERA Türkiye’nin franchise ağına eklediği bir diğer ofisi ise Ethemefendi ’de hizmete girdi. Hakan Özaydın’ın işleteceği ERA Lotus, Erenköy – Ethemefendi Caddesi üzerinde faaliyet gösterecek. Açılışta konuşan Özaydın, “ Türkiye’de gayrimenkul alanında ‘Nitelikli pazarlama’ ilkesini benimsemiş bir dünya devi ile çalışacak olmak benim için gurur kaynağı” dedi.


Firma Bilgisi: Era Türkiye