ERA Türkiye faaliyetlerini İzmir'e taşıyor

Eğitim, seminer ve konferanslarını sürdüren ERA Türkiye, yeni etkinlikleri için İzmir'i seçti.

ERA Türkiye faaliyetlerini İzmir'e taşıyor

Gayrimenkul danışmanlık sektörünün önemli markalarından ERA Türkiye, eğitim, seminer ve konferans etkinliklerini sürdürüyor. 14 Temmuz'da İzmir'de 3 ayrı buluşma organize eden  ERA Türkiye'nin ilk etkinliği Com_ERA Ticari Gayrimenkul Eğitimi olacak.

ERA Türkiye'den İzmir'de 3 ayrı etkinlik
2016'yı atak yılı ilan eden ERA Türkiye, gerçekleştirdiği faaliyetlerle dikkat çekiyor. Başta eğitim çalışmaları olmak üzere seminer ve konferans gibi etkinlik takvimini hızlandıran firma, 14 Temmuz'da İzmir'de üç ayrı etkinlik düzenlemeyi planlayır. ERA Türkiye tarafından düzenlenecek ilk etkinlik Com_ERA Gayrimenkul Eğitimi olacak. Yine 14 Temmuz'da Hilton Otel'de gerçekleştirilecek ikinci etkinlikte ise ERA Gayrimenukl Türkiye Franchise Semineri gerçekleşecek. Girişimci adaylarına yönelik olarak verilecek bu seminer saat 19.00-21.00 arasında yapılacak. 

Aynı gün gerçekleştirilecek üçüncü etkinlik ise TEAM ERA yaz partisi olacak. Partide Ege Bölgesi Broker ve Danışmanları bir araya gelme şansı bulacak. 

ERA Türkiye etkinlikleri devam edecek
Diğer taraftan ERA Türkiye, eğitimlerine Temmuzv e Ağustos aylarında da devam edecek. 19 Temmuz'da İstanbul Point Otel'de bir eğitim çalışması gerçekleştirecek olan ERA, 26 Temmuz'da İstanbul Dedeman Bostancı, 9 Ağustos'ta ise Ankara Holiday Inn Kavaklıdere'de olacak.