ERA Türkiye'nin yeni ofisi: ERA Meksa

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren ERA Türkiye, Bağdat Caddesinde açtığı yeni ofisi Era Meksa ile 2014 yılı içindeki büyümesini sürdürdü

ERA Türkiye'nin yeni ofisi: ERA Meksa

2 Haziran 2014-Emlakwebtv
ERA Türkiye, Bağdat Caddesi Feneryolu’nda açtığı Era Meksa ofisi ile Türkiye ağını yeni bir merkez ekledi. 2014 yılına hızlı bir başlangıç yapan ERA Türkiye, böylece Mayıs ayı içinde üçüncü ofisini açmış oldu.

Eğitim olanakları ve saha desteği ile sektöre farklı bir bakış açısı kazandıran ERA Türkiye ailesine katılmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren ERA Meksa Broker’ları Mert Kaleci ve Emir Salari; “Sağlık ürünleri ithalatçısı ve gıda sektöründe üretici olarak faaliyet gösterdikten sonra gayrimenkul danışmanlığı sektöründe uzmanlaştık. Türkiye’de gayrimenkul danışmanlığı sektöründeki faaliyetleri gözden geçirerek tercihimizi ERA Türkiye ailesine katılmaktan yana kullandık. ERA Meksa olarak kentsel dönüşüm konusunda eğitim veren tek danışmanlık firması olan ERA Türkiye’nin çalışma prensipleri doğrultusunda kentsel dönüşüm, ofisimizin odak noktası olacak” şeklinde konuştu.

ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu ise kentsel dönüşümün sektörün yapılanması için üzerinde titizlikle durulması gereken bir konu olduğunu belirterek ERA Meksa ofisinin kentsel dönüşüm odaklı çalışmaları ile sektörde ERA farkını ortaya koyacaklarına inancının tam olduğunu dile getirdi. 

Firma Bilgisi: Era Türkiye