ERA Türkiye seminerlerine devam ediyor

ERA Türkiye, kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adaylarına yönelik seminerlerine devam ediyor.

ERA Türkiye seminerlerine devam ediyor

ERA Gayrimenkul Türkiye, dünyanın en çok kazandıran sektörü olan gayrimenkul alanında kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına yönelik seminerlerini sürdürüyor. "Dünyanın en çok kazandıran sektöründe bERAber başarmak..." sloganı ile sürdürülen seminerlere büyük ilgi gösteriliyor.

ERA Gayrimenkul seminerleri sürüyor
Gişirimci adaylarına yönelik olarak ücretsiz seminer düzenlemeyi sürdüren ERA, 14 Ocak Perşembe Günü Wow Odel Airport ve 21 Ocak Perşembe Günü de Dedeman Otel Bostancı'da gerçekleştirdiği seminerlere ek olarak 28 Ocak Dedeman'da da büyük bir ilgi gördü. 100'e yakın kişinin katılım gösterdiği seminerlerde, ERA Türkiye Satış Direktörü Kadir Tümen sektöre dair önemli bilgiler aktardı. 

Gayrimenkul danışmanlık sektörünün avantajlarının göz önüne serildiği seminerde, sektörün neden en çok kazanan iş alanı olduğu, bu sektöre neden yatırım yapılması gerektiği gibi konular masaya yatırıldı.

,Diğer taraftan altyapı ve teknoloji alanında gerçekleştirdiği atılımlarını da sürdüren ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘Microsoft’ ve ‘Findeks’le devrim niteliğinde bir anlaşma imzaladı. ERA Gayrimenkul’ün, Microsoft’la imzaladığı işbirliği ile bundan böyle ERA Gayrimenkul danışmanları ofise gitmeden tüm işlerini mobil cihazlardan yürütebilecek.