ERA Türkiye'ye Gebze ofisi

Gayrimenkul Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren Era Türkiye, franchise ağını Kocaeli-Gebze ofisiyle genişletmeyi sürdürüyor

ERA Türkiye'ye Gebze ofisi

Gayrimenkul Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren Era Türkiye, francheise ağını Kocaeli-Gebze ofisiyle genişletmeyi sürdürüyor. Eğitime yatırım yapanın ve farklı olanın franchising sistemi sayesinde başarılı olmasının yüzde 100 garantili olduğunu ifade eden ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, "Amacımız sadece ofis açmak değil, franchise ağına sürekli destek verebilecek bir çizgide yürümektir. ERA Türkiye olarak önceliğimiz, ofislerin geliştirilmesi ve tutundurulması konusudur. Bu açıdan büyümemizde, destek kriteri önceliklidir.

Gebze'nin konut talebi artıyor
Gebze'nin, Türkiye'nin hızla gelişen ve büyüyen bir ilçesi olduğunu belirten Baygan, "Gebze, bölgenin Ana Otoyol ve köprülerinin kesişme noktası. Gebze'de konut talebinin hızla çoğalması nedeni ile bölgede nitelikli gayrimenkul danışmanlığına ihtiyaç giderek artış gösteriyor. ERA Enbir'in bu ihtiyacı hızla çözeceğine güvencemiz tamdır." dedi. ERA Türkiye'nin Gebze'deki ilk ofisini açmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren ERA Enbir Broker'ları Ensar Katı ve Birol Koç da, ERA Enbir ofisimiz ile Gebze'de güçlü bir ofis olma yolunda ilk adımı attıklarını iletti.

Ensar Katı, Çevre Mühendisi olup dört yıldır bölgedeki fabrikalara çevre danışmanlığı hizmeti veren bir şirketin de sahibidir. Katı, daha önce Gebze Center'daki Özsüt'ün franchise'ını da işletti. Ortağı Birol Koç'un ise, bölgede 11 yıldır sigorta acenteliği bulunuyor.

Firma Bilgisi: Era Türkiye