ERA Türkiye’ye ödül

ERA Türkiye, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve Uluslararası Araştırma Şirketi KA Araştırma ortak girişimi ile düzenlenen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi Araştırması’na ‘Gayrimenkul Danışmanlığı’ sektörünün eklenmesine sağladığı katkılardan dolayı ödüle layık görüldü.

ERA Türkiye’ye ödül

14.11.2013 / Posta Gazetesi

ERA Türkiye, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve Uluslararası Araştırma Şirketi KA Araştırma  ortak girişimi ile düzenlenen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi Araştırması’na ‘Gayrimenkul Danışmanlığı’ sektörünün eklenmesine sağladığı katkılardan dolayı ödüle layık görüldü. ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu müşteri memnuniyetinin önemine değinerek “ERA Türkiye olarak ERA’nın uluslararası deneyimlerinden oluşan başarı modellerini franchise ağımıza katılan tüm yatırımcılarımıza aktarıyoruz, bu sorumluluğumuzun bilinci ile franchise’larımızın memnuniyetini garanti altına alıyoruz” dedi.

Her 3 aylık dönemde Türkiye çapında gerçekleştirilen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME), otomotivden gıdaya, sigortadan finansa kadar, birçok farklı sektördeki müşterilerin memnuniyet derecelerini ölçümlüyor. İlk senesinde bu endekse dahil olarak “Gayrimenkul Danışmanlığı”sektörünün eklenmesine öncülük eden  ERA Türkiye KalDer tarafından katkılarından dolayı ödüllendirildi.

Hedef 200 franchise

Gayrimenkul sektöründe dünyanın ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen lider markalarından biri ERA Türkiye olarak sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek için müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğunu düşündüklerini söyeleyen Can Ekşioğlu, “Bu seneki ankette bu sektörün değerlendirilmesi için katkıda bulunmaktan dolayı mutluyuz. ERA Türkiye olarak ERA’nın uluslararası deneyimlerinden oluşan başarı modellerini franchise ağına katılan tüm yatırımcılarımıza aktarıyor, destek paketlerimizle sürdürelebilir kazanç modelleri sunuyor, franchise’larımızın memnuniyetini garanti altına alıyoruz. Sektörde büyüme planımız doğrultusunda, üç yıl sonunda franchise sayımızı 200’e çıkarmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Firma Bilgisi: Era Türkiye