ERA Türkiye'ye yeni ofis: ERA NET

ERA Türkiye, franchise ağına yeni üyeler kazandırmaya hız kesmeden devam ediyor

ERA Türkiye'ye yeni ofis: ERA NET

ERA Türkiye, franchise ağına yeni üyeler kazandırmaya hız kesmeden devam ediyor. 31'inci ofisini açan ERA Türkiye'nin en yeni ofisi ERA NET, Ataşehir Örnek Mahallesi bölgesinde faaliyet göstermeye başladı. ERA Net, yatırımcılarına nitelikli gayrimenkul danışmanlığı felsefesiyle destek vermenin yan sıra arazi geliştirme ve yatırımı konusunda da hizmet verecek.

Eğitime yatırım ve farklılık başarı getirir
Eğitime yatırım yapanın ve farklı olanın franchising sistemi sayesinde başarılı olmasının yüzde 100 garantili olduğunu ifade eden ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, "Amacımız sadece ofis açmak değil, franchise ağına sürekli destek verebilecek bir çizgide yürümektir. ERA Türkiye olarak önceliğimiz, ofislerin geliştirilmesi ve tutundurulması konusudur. Bu açıdan büyümemizde, destek kriteri önceliklidir. 2014 yılı sonuna kadar 40 ofise çıkmayı hedefliyoruz." dedi.

Baygan, İstanbul'un finans merkezi Ataşehir'in emlak piyasasının en hızlı yükselen ilçelerden biri olduğunu belirterek ERA NET ofisinin Ataşehir bölgesinde özellikle arazi geliştirme odaklı çalışmaları ile sektörde ERA farkını ortaya koyacaklarına inandıklarını dile getirdi. ERA Türkiye ailesine katılmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren ERA NET Broker'ı Celal Karataş da, ERA NET ofisleri ile Ataşehir Örnek Mahallesi bölgesinde fark yaratarak güçlü bir ofis olma yolunda ilk adımı attıklarını iletti.

Özellikle arazi geliştirme konusunda uzmanlaştığını ifade eden Karataş; "Sektörde öncelikli sorun olan, doğru arazi ve bölgenin belirlenmesidir. Konut ve ticari arsaların geliştirilmesi için özellikle İstanbul'un gelişen bölgesi Ataşehir'i tercih ettik. ERA Türkiye'nin çalışma prensipleri doğrultusunda müşterilerimizin arazi yatırımlarını doğru ve güvenilir bir şekilde yönlendirmek ofisimizin odak noktası olacak" şeklinde konuştu.

Üniversite yıllarında iş hayatına atılan Celal Karataş 15 yıldır önemli bir güvenlik şirketin sahibi. İş hayatının 2 yılını A.B.D.'de Motorola firmasında geçirdi. Karataş, uzun zamandır araştırmakta olduğu gayrimenkul sektörüne ERA Türkiye markası adı altında girmeye karar verdi.

Firma Bilgisi: Era Türkiye