ERA Türkiye'de atama

ERA Türkiye, Franchise ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak Gülşade Aydemir'i atadığını açıkladı

ERA Türkiye'de atama

Avrupa ve Ortadoğu'nun en yaygın gayrimenkul danışmanlık markalarından ERA TÜrkiye, Franchise ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak Gülşade Aydemir'i atadığını açıkladı. Aydemir'in özellikle ticari gayrimenkul alanında uzmanlığı bulunuyor.

ERA Türkiye'de atama
Altyapı ve teknoloji yatırımlarının yanında insan kaynaklarına yönelik adımlarıyla da dikkat çeken ERA, atak yılı ilan ettiği 2016 yılındaki transferlerini sürdürüyor. Yıl için 6 gayrimenkul profesyonelini bünyesine kadar ERA Türkiye'nin son hamlesi, franchise sektörünün önemli ismi Gülşade Aydemir oldu. Aydemir, ERA Türkiye'nin Franchise ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak atandı. 

Gülşade Aydemir kimdir?
İş farsatları, kurumsal satış ve ticari gayrimenkuller konusunda uzmanlığı bulunan Gülşade Aydemir, lisans eğitimini Afyon Kocatepe Üniversitesi İİBF'de tamamladı. İş hayatına 2005 yılında atılan Aydemir, sektörün önemli şirketlerinde ar-ge, finans, reklam ve halkla ilişkiler alanlarında çalıştı. Gayrimenkul sektöründe broker manager olarak çalışan Aydemir, ticari gayrimenkul ve kalite konularında uzmanlık kazandı. 

Haziran ayı itibarıyla ERA Gayrimenkul bünyesinde Franchise ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak çalışmaya başlayan Gülşade Aydemir, ikinci lisans eğitimini de Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde halen sürdürüyor.