ERA Türkiye'den yatırımcısına başarı sözü

Bugün başlayan "Bayim Olur Musun" Fuarı'na katılan ERA Türkiye, yatırımcı adaylarına yüzde 100 başarı sözü verdi

ERA Türkiye'den yatırımcısına başarı sözü

15-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen "Bayim Olur Musun Fuarı" Türkiye'nin iş kurmak isteyen girişimcilerini aynı çatı altında buluşturdu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bu dev organizasyona katılım gösteren ERA Gayrimenkul Türkiye, standında az sermaye ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere yatırım imkanlarını anlatma şansı buldu. 

ERA dev gayrimenkul pazarının parçası olmayı sürdürecek
Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı "Bayim Olur Musun?" etkinliğinin önemine dikkat çeken ERA Türkiye Kooordinatörü Mustafa Baygan, gayrimenkulün en kârlı yatırım aracı olmaya devam ettiğini belirterek, güçlü merkez ofis ve sayısı 48'e varan organizasyon ağıyla bu sürecin bir parçası olmayı sürdüreceklerini söyledi.

ERA'dan MEB sertifikalı kurs
ERA'nın eğitim alanında sunduğu çalışmalar hakkında da bilgi veren Mustafa Baygan, Türkiye'nin ilk gayrimenkul akademisi ERA Akademi'de sektör açısından bir ilk niteliği taşıyan çok sayıda hizmeti devreye aldıklarını vurgulayarak:

"Emlak Reklam ve Araştırma Kursu’nun üç farklı MEB onaylı sertifika programı üzerinde eğitim veriyoruz. Kurstan başarı ile mezun olan kursiyerler MEB onaylı sertifikalarını almalarının haricinde gayrimenkul sektöründe kurumsal marka çatısı altında çalışma imkanına da kavuşacak." dedi. 

ERA ismi 2016'da daha çok anılacak
Baygan ERA Türkiye'nin değişim gösteren bütün dinamikleri takip etmek ve değişiklikleri sağlıklı biçimde takip etmek üzerine iş planları oluşturduklarını söyledi. ERA'nın temel amacını ekonomik değişikliklere karşı gelişimi artırmak ve kaliteli hizmet danışmanlığı olarak tanımlayan Baygan:

"Öte yandan teknolojik olarak da bazı yeniliklere imza attık. Hem mail sistemimizde, hem de  web sitemizde değişikliklerimizle sektörde farklı bir yer edineceğiz. Yeni dönemde farklılıklarımız ile ERA ismi gayrimenkul endüstrisinde 2016 yılında daha çok anılmaya başlanacak.”