ERA'dan ücretsiz gayrimenkul semineri

ERA Türkiye, Ankaralı yatırımcı adaylarına ücretsiz olarak gayrimenkul danışmanlığı semineri vermeye hazırlanıyor

ERA'dan ücretsiz gayrimenkul semineri

ERA Türkiye yatırımcılar için hazırladığı ücretsiz eğitim ve seminerlere devam ediyor. Son olarak Ankaralı yatırımcılar için bir program hazırlayan ERA Türkiye, gayrimenkul danışmanlığı sektörü ve franchise konulu bir seminer verecek. ERA kayıt yaptıranlara DISC Kişilik Envanteri çıkaracak. 

ERA Türkiye'den Ankaralı yatırımcıya eğitim semineri
ERA Türkiye Ankaralı yatırımcı adaylarına yönelik eğitim semineri için hazırlıklarını tamamladı. "Kendi İşine Sahip Olmaya Hazır Mısın?" sloganıyla eğitim ve seminerlerine devam eden ERA Türkiye, Ankara'nın konut alanındaki potansiyelini gösler önüne sermeyi ve gayrimenkul danışmanlığı sektörünü anlatmayı hedefliyor. 19 Kasım Perşembe günü Söğütözü'ndeki Anadolu Hotels Down Town'da sektör temsilcileri ve ilgilileriyle buluşmaya hazırlanan ERA Gayrimenkul, konut sektörünün yatırımcı için içerdiği avantajları hakkında da bilgi verecek. 

ERA tarafından ücretsiz olarak verilecek seminer saat 19.00'da başlayacak ve seminere kayıt yaptıranlara da DISC Kişilik Envanteri de verilecek.

ERA Akademi eğitim hizmetlerini sürdürüyor
ERA Türkiye bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye'nin ilk gayrimenkul akademisi olan ERA Akademi de eğitim hizmetlerine devam ediyor. Sektör açısından bir ilk olma özelliği taşıyan ERA Clinic ve ERA Coaching hizmetleri de sunun eğitim modeli ile ofislerin karşılaşabileceği sorunlarla ilgili çözümler de öneriliyor.