Erasta AVM, Antalya’da ilkleri yaşatacak

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Antalya’da hayata geçirilen Erasta AVM, H&M, Bauhaus,ElectroWorld gibi markaları içinde barındırıyor

Erasta AVM, Antalya’da ilkleri yaşatacak

Konut projelerinin yanı sıra, ticari alanlarda yürüttüğü çalışmaları ile de adından söz ettiren Eroğlu Gayrimenkul tarafından Antalya’da hayata geçirilen Erasta AVM açıldı. Antalya’da ilk kez yarı açık olarak mimari düzenlemesi yapılan, Erasta AVM, 40.000 m2’lik alanda faaliyet gösterecek. Gerek yarı açık konseptli olması, gerek Antalya için yeni markaları barındırması açısından ilkleri temsil ediyor.

Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alan Erasta AVM, 55 mağazası, 1.300 adetlik otopark ile 40.000 m2’lik alanda faaliyet göstermesinin yanı sıra Antalya’da ilk kez yer alacak olan H&M, Bauhaus,  ElectroWorld gibi markalardan oluşan bir alışveriş yelpazesi sunuyor.

İlklerin alışveriş merkezi Erasta sosyal alanları ile göz dolduruyor
Uluslararası mimarlık ofisi Broadway Malyan tarafından tasarlanan Erasta AVM, ilk kez Antalya’da mağaza açan markaların yanında konumu ve farklı konsepti ile de dikkat çekiyor. Antalya’da ilk kez yarı açık konsepti ile alışveriş severlerle buluşan Erasta, hem alışverişi hem de sosyalleşmeyi vadediyor.

Markaların Antalya çıkarması
Erasta AVM, marka karması ile Antalya’da alışveriş severlere ilkleri de yaşatacak. Projede yer alan ve 14.000 m2 alanda 120.000 ürün çeşidi ile hizmete açılan Bauhaus, Antalya’daki yapı marketi boşluğunu doldurmak için yola çıkarken, Türkiye’nin en güçlü uluslararası elektronik perakende zinciri ElectroWorld de Türkiye’deki 34’üncü mağazasını Erasta AVM’de açtı.

H&M tutkusu Antalya’da devam ediyor
Modern tasarımları ile Türkiye’ye geldiği ilk günden bu yana herkesin ilgi odağı olan H&M de Erasta AVM’de yeri alan markalardan bir tanesi. Antalyalıların da büyük ilgi ile beklediği ve Antalya bölgesinde ilk kez açılacak olan H&M ve Erasta sinerjisi moda tutkunlarını alışverişe davet ediyor.

Seçkin mağaza karması ile hizmet verecek
Açılışıyla birlikte pek çok seçkin markayı da bünyesinde barındırmaya başlayan Erasta Alışveriş Merkezi, erkek, kadın ve çocuk ürünlerinde Colin’s, YKM, Avva, Opticity, Yelss, LCW, De Facto, Mavi, Loft, Koton, Step by Step, Batik, Rodi Mood, Penti, Mutlu Bebe, Deichmann, Watsons, Flormar, İntersport ve Adidas ile hizmet verirken, ev ürünlerinde Esse, English Home, Belle Home ile çocuklar için eğlence ve alışveriş amaçlı  Funny Park, Toyzz Shop ile hizmet verecek. Erasta AVM’de ayrıca Teknosa, Migros ve Turkcell geniş alanlarda  yer alırken, yiyecek katında Starbucks, Burger King, Doyum, İkbal, Antalya Sofrası, Park Döner, Bay Döner, Dr. Pizza, Polen Tantuni, Çağdaş Köfte Dürüm yer alıyor.

"Erasta AVM, Antalya’da ilkleri yaşatacak" Başlıklı Haberin Galerisi

Erasta AVM, Antalya’da ilkleri yaşatacak

Erasta AVM, Antalya’da ilkleri yaşatacak

Erasta AVM, Antalya’da ilkleri yaşatacak

Erasta AVM, Antalya’da ilkleri yaşatacak

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Erasta AVM