Erasta AVM Antalya

Erasta AVM Antalya nerede merak ediyor musunuz? Erasta AVM’de yer alan markalar hangileri?

Erasta AVM Antalya

Erasta AVM Antalya, konut projelerinin yanı sıra, ticari alanlarda da çalışmaları olan Eroğlu Gayrimenkul tarafından Antalya’da hayata geçirildi. Antalya’da ilk kez yarı açık olarak mimari düzenlemesi yapılan, Erasta AVM, 40.000 m2’lik alanda faaliyet gösteriyor.

Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alan Erasta Park AVM, 55 mağazası, 1.300 adetlik otopark ile 40.000 m2’lik alanda faaliyet göstermesinin yanı sıra Antalya’da ilk kez yer alacak olan H&M, Bauhaus, ElectroWorld gibi markalardan oluşan bir alışveriş yelpazesi sunuyor.

Projede yer alan ve 14.000 m2 alanda 120.000 ürün çeşidi ile hizmete açılan Bauhaus, Antalya’daki yapı marketi boşluğunu doldurmak için yola çıkarken, Türkiye’nin en güçlü uluslararası elektronik perakende zinciri ElectroWorld de Türkiye’deki 34’üncü mağazasını Erasta AVM’de açtı.

H&M de Antalya Erasta AVM’de yeri alan markalardan bir tanesi.

Erasta AVM mağazalar;
Açılışıyla birlikte pek çok seçkin markayı da bünyesinde barındırmaya başlayan Erasta Alışveriş Merkezi, erkek, kadın ve çocuk ürünlerinde Colin’s, YKM, Avva, Opticity, Yelss, LCW, De Facto, Mavi, Loft, Koton, Step by Step, Batik, Rodi Mood, Penti, Mutlu Bebe, Deichmann, Watsons, Flormar, İntersport ve Adidas ile hizmet verirken, ev ürünlerinde Esse, English Home, Belle Home ile çocuklar için eğlence ve alışveriş amaçlı Funny Park, Toyzz Shop ile hizmet verecek. Erasta AVM’de ayrıca Teknosa, Migros ve Turkcell geniş alanlarda yer alırken, yiyecek katında Starbucks, Burger King, Doyum, İkbal, Antalya Sofrası, Park Döner, Bay Döner, Dr. Pizza, Polen Tantuni, Çağdaş Köfte Dürüm yer alıyor.

Antalya Erasta AVM nerede?


Antalya Erasta Park AVM nerede?

 

Antalya Erasta AVM Adres ve İletişim bilgileri:

Adres: Ahatlı Mah. Dumlupınar Bulvarı Kepez / Antalya

Tel: 0242 345 35 40