Erasta Fethiye kapılarını açtı!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Erasta Fethiye AVM, bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olarak, Fethiyelilere yeni bir yaşam alanı sunuyor

Erasta Fethiye kapılarını açtı!

14 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Eroğlu Gayrimenkul, hayata geçirdiği ticari projelere bir yenisini daha ekledi. Antalya’nın ardından Erasta Alışveriş Merkezi zincirinin ikinci halkası Erasta Fethiye de kapılarını açtı. Fethiye’nin ilk ve tek alışverişi merkezi olan Erasta Fethiye, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatci, Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu ve çok sayıda davetlinin katıldığı bir törenle kapılarını açtı.

Erasta Fethiye, Fethiye’nin ekonomik gelişmesine ivme kazandıracak
Erasta Fethiye’nin açılış töreninde bir konuşma yapan Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, Fethiye halkına Erasta AVM’yi kazandırmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek şöyle konuştu: “Eroğlu Holding olarak, tekstil ve perakende sektörlerinde edindiğimiz deneyimi arkamıza alarak girdiğimiz gayrimenkul sektöründe çok önemli projelere imza atıyoruz. 80 milyon TL yatırımla hayata geçirdiğimiz Erasta Fethiye’nin, bölgeye yeni bir soluk ve ekonomik gelişmesine ivme kazandıracağına inanıyorum.”

Erasta Fethiye’nin, bölgenin ilk ve tek AVM projesi olduğuna dikkat çeken Nurettin Eroğlu, “Doğaya ve çevreye uyumlu bir şekilde tasarladığımız, her kesimden insanın alışveriş ihtiyacını karşılayacak olan Erasta Fethiye, hem Fethiyeliler hem de buraya gelen turistler için önemli bir yaşam alanı olacak. Projemiz, bölgedeki alışveriş merkezine duyulan ihtiyacı karşılamanın yanı sıra turizmin yoğun olarak yaşandığı Fethiye’nin ekonomik kalkınmasına da katkı sağlayacak” dedi.

Dünyanın mağazası Erasta Fethiye AVM’de
Erasta Fethiye AVM, 22 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 42 bin metrekare alan üzerinde, Türkiye’nin en çok tercih edilen perakende markalarının yanı sıra dünyanın en lüks markalarını biraraya getiriyor. Migros, Colin’s, Loft ve daha birçok markasıyla seçkin bir alışveriş imkânı veren Erasta Fethiye AVM’de 49 mağaza, süpermarket ve sinema salonu bulunuyor. Restoran ve kafeleriyle, yeşil alanlarıyla alışverişi keyifli hale getiren projede 326 araç kapasiteli kapalı, 119 araç kapasiteli açık otopark yer alıyor.