Erciyes Suites Adana!

Erciyes Suites Adana Çukurova'da Pırlanta Erciyes tarafından hayata geçiriliyor. Projede daire fiyatları 275 bin TL'den başlıyor

Erciyes Suites Adana!

Erciyes Suites Adana Çukurova'da Pırlanta Erciyes tarafından hayata geçiriliyor. Projede daire fiyatları 275 bin TL'den başlıyor. Butik konsepti ile dikkat çeken Erciyes Suites projesinde daireler hemen teslim durumunda. 16 katlı tek bloktan oluşan Erciyes Suites projesi bin metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 130 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 76 adet daireden meydana geliyor. 

 

Erciyes Suites Adana!

 

Seyhan Çukurova Lisesi'ne yakın bir konumda yükselen Erciyes Suites satılık dairelerinden almak isteyenler yüzde 30 ila 40 oranında peşinat ödemesi yaparak kalan konut bedeli için banka kredisi kullanabiliyor. Kredi ödemeleri ise Ocak 2017'da başlıyor. Erciyes Suites fiyatları ise 725 bin TL'den başlayıp 420 bin TL'ye kadar yükseliyor. Erciyes Suites projesinde kiralık daire fiyatlarının ise bin TL'den başlaması bekleniyor. 

 

Erciyes Suites Adana!

 

Açık ve kapalı otopark, fitness merkezi ve merkezi uydu sistemi gibi sosyal olanakların bulunduğu Erciyes Suites projesi daireleri akıllı ev sistemleri ve ankastre beyaz eşya ürünler ile donatılıyor. Projenin dairelerinde aynı zamanda ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası, vestiyer dolabı, giyinme odası dolabı, kiler odası ve dolabına yer veriliyor. Pırlanta Erciyes güvencesi ile yükselen proje pop art iç mimari detayları ile tasarlamış dairelere sahip. Örnek dairesi hazır olan Erciyes Suites projesinde daire sahibi olmak isteyenler örnek daireleri gezebiliyor. 

 

Erciyes Suites Adana!

 

"Erciyes Suites Adana!" Başlıklı Haberin Galerisi

Erciyes Suites Adana!

Erciyes Suites Adana!

Erciyes Suites Adana!

Erciyes Suites Adana!

Firma Bilgisi: Pırlanta Erciyes
Proje Bilgisi: erciyes suites