Erciyes Suites Projesi!

Pırlanta Erciyes tarafından hayata geçirilen Erciyes Suites projesi Adana Çukurova'da yükseliyor

Erciyes Suites Projesi!

Pırlanta Erciyes tarafından hayata geçirilen Erciyes Suites projesi Adana Çukurova'da yükseliyor. Butik konsepti ile dikkat çeken projede daireler 2+1 ve 3+1 tipinde. 

Bin metrekarelik arazi alanı üzerinde inşa edilen Erciyes Suites projesi 19 katlı tek blokta toplam 76 adet daireden oluşuyor. Erciyes Suites satılık daire alanları ise 130 metrekare ile 170 metrekare arasında tasarlanıyor. Proje, akıllı ev teknolojisi ile donatılar dairelere sahip. 

Dairelerin hemen teslim durumunda olduğu Erciyes Suites projesi, Seyhan Çukurova Lisesi'ne yakın bir konumda yer alıyor. Erciyes Suites fiyatları ise 275 bin TL'den başlayıp 420 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede, Hoşgeldin 2017 kampanyası kapsamında yüzde 30 ile 40 oranında peşinat ödemesi yapılıyor. Kalan konut bedeli ise kredi kullanılıp, kredi ödemeleri Ocak 2017'de başlıyor. 

Modern yaşamlar için tasarlanmış pop art iç mimari detaylarının hazır olduğu Erciyes Suites projesinde 2+1 daire kiralarının bin TL'den başlaması bekleniyor. Projenin dairelerinde ise vestiyer dolabı, giyinme odası dolabı, kiler odası ve dolabı aynı zamanda ankastre ürünler bulunuyor. 

Ankastre beyaz eşya, balkon, duşakbin, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası ve teras gibi özelliklerin de yer aldığı Erciyes Suites projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun koşullarda yükseliyor. Pırlanta Erciyes imzası taşıyan Erciyes Suites projesinde daireler hemen teslim durumunda. 

Firma Bilgisi: Pırlanta Erciyes
Proje Bilgisi: erciyes suites