Erdoğan Bayraktar’a fahri doktora

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar’a Fahri Doktora unvanı verdi

Erdoğan Bayraktar’a fahri doktora

1 Şubat 2013 / emlakwebtv
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’a gecekondulaşmanın önemi, yenileşme ve dönüşüm alanında yaptığı üstüm çalışmalarından dolayı fahri doktora unvanı verildi. Tören 1 Şubat 2013 Cuma günü saat 14’te Topkapı Yerleşkesi Konferans salonunda yapıldı.

Törene Vakıflar Genel Müdürü Dr. Adnan Ertem, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Hikmet Özdemir, Rektör Prof. Musa Duman, Rektör yardımcısı Prof. Ümit D. Arınç, fakülte dekanları, Enstitü müdürleri ve öğretim üyeleri ile öğrenciler katıldı. Açılış konuşması Rektör Prof. Doktor Musa Duman tarafından yapılan törende, Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Hikmet Özdemir de bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın özgeçmiş ve icraatlarının yer aldığı sinevizyon gösterimi izlendi.

Bakan Erdoğan cübbeyi giydi
Bakan Bayraktar’a fahri doktora unvanı verilmesi gerekçesini Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fevzi Yılmaz okudu. Daha sonra Rektör Prof. Dr. Musa Duman Bakan Bayraktar’a fahri diploma doktorasını takdim ederek cübbe giydirdi. Program Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın yaptığı konuşmanın ardından hediye takdimi ile sona erdi.