Eren Suites Rezidans Adana!

Eren Suites Rezidans Adana, Ömer Bayram İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Eren Suites Rezidans Adana!

Eren Suites Rezidans Adana, Ömer Bayram İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin yer aldığı Eren Suites Rezidans 2 bin 100 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve güvenlik gibi ayrıcalıkların yer aldığı Eren Suites Rezidans teslimleri 2016 yılında yapılacak.

Eren Suites Rezidans fiyatları 200 bin lira ile 315 bin lira arasında değişiyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri yapılıyor. Eren Suites Rezidans kiralık daire fiyatlarının ise yıllık 13 bin liradan başlaması bekleniyor. 

Adana Turgut Özal Bulvarı'nda yükselen Eren Suites Rezidans Adana satılık daire büyüklükleri 100 metrekareden başlıyor. Zemin+9 katlı tek bloktan meydana gelen projede her katta 3 daire yer alıyor. 

Eren Suites Rezidans Adana!

Projenin site özellikleri arasında; çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, kapalı otopark, güvenlik, merkezi uydu sistemi ve kamelya yer alıyor. Eren Suites Rezidans daireleri ise ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Teslimlerinin 2016 yılı Ocak ayında yapılması planlanan Eren Suites Rezidans Adana projesi zemin etüdü yapılmış olarak deprem yönetmeliğine uygun koşullarda inşa ediliyor. Proje aynı zamanda yalıtım yönetmeliğine de uygun. Eren Suites Rezidans örnek daire görsellerine foto galeriden ulaşabilirsiniz. 

Eren Suites Rezidans Adres bilgisi : Turgut Özal Bulvarı, Sosyete Pazarı Civarı Çukurova - Adana
Eren Suites Rezidans iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0322 459 34 51
Web adresi : www.omerbayram.com
E-posta adresi : omerbayramins@mynet.com

"Eren Suites Rezidans Adana!" Başlıklı Haberin Galerisi

Eren Suites Rezidans Adana!

Eren Suites Rezidans Adana!

Eren Suites Rezidans Adana!

Eren Suites Rezidans Adana!

Firma Bilgisi: Ömer Bayram Inşaat
Proje Bilgisi: Eren Suites Rezidans