Erguvan İnşaat Kurtköy'de neler yapıyor?

Erguvan İnşaat Kurtköy'de 5'nci projesi için hazırlık yapıyor

Erguvan İnşaat Kurtköy'de neler yapıyor?

Erguvan İnşaat Kurtköy’de yeni bir proje daha hayata geçiriyor. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Erguvan İnşaat Kurtköy’de 5’nci projesi için hazırlık yapıyor.

1999 yılında Bursa'da kurularak Erguvan Evleri adı ile konut inşa etmeye başlayan Erguvan İnşaat Kurtköy rotasını sevdi. Erguvan İnşaat Kurtköy’de yatırım yapmaya Q Bahçe projesi ile başladı. Erguvan İnşaat Kurtköy projesi ile ilgili olarak açıklamayı Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı yaptı. Maraşlı “2009 yılında yeni yatırımlarımız için rotayı Kurtköy’e çevirdiğimizde bölgenin zamanla gelişmesini bekliyorduk. Çünkü Ataşehir bile 1999’dan 2005’e kadar olan dönemde kendisini göstererek yükseldi.  Ancak Kurtköy beklediğimizden hızlı gelişiyor. Daha ilk iki projemizde kısa sürede konutların yüzde 80’ini satmamız sürpriz oldu. İstanbul’un gelişen yüzü Kurtköy’de planlı bir gelişim var ama hızlı gelişimle beraber imar sorunu olmayan arsa neredeyse kalmadı. Bu nedenle çok özel bir konumda olan yeni arsamızı, müşterilerin yaygın ihtiyaçlarını gözardı etmeyen bir konseptle tasarlayacak formülü geliştiriyoruz ve bu formülü de çok yakında açıklayacağız” dedi.

Erguvan İnşaat Kurtköy Projesi!
Erguvan inşaat yeni projesi için Teknopark'a komşu 12 bin metrekarelik araziyi seçti. Proje ile ilgili olarak henüz net bir açıklama yapılmamış olup, Erguvan İnşaat Kurtköy projesinin detaylarını ilerleyen günlerde Emlakwebtv.com adresini takip ederek öğrenebilirsiniz.

Firma Bilgisi: Erguvan Inşaat