Erguvan İnşaat "müşterisine" yöneldi

Erguvan İnşaat Kurtköy'de hayata geçireceği 5. konut projesi için müşterilerinin görüşlerini alacak. İnternet üzerinden yapılacak tercihler doğrultusunda Teknopark'a yakın arazisine inşa edilecek proje için müşterilere "Burada ne olsun?" sorusu yöneltilecek

Erguvan İnşaat

Erguvan İnşaat Kurtköy'de hayata geçireceği yeni projesini müşterilerin beğeni ve tercihleri doğrultusunda inşa etmeye hazırlanıyor. Şirketin Teknopark'a yakın arazisinde inşa edilecek proje için internet üzerinden değerlendirme yapılacak ve müşterilere, "Burada ne olsun?" sorusu yöneltilecek.

Erguvan İnşaat'tan Kurköy'e 5. proje
Kurtköy'ün en fazla proje üreten firması olan Erguvan İnşaat yeni projesini müşterilerinin görüş ve beğenileri doğrultusunda hayata geçirmeyi planlıyor. Teknopark Kuzey giriş kapısının yanı başında yer alan toplam 18 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirilecek proje için bir internet sitesini hayata geçirmeye hazırlanan Erguvan İnşaat site üzerinden kendilerine gelen tavsiye ve beğeniler doğrultusunda, projenin detaylarına karar verecek. 

Erguvan İnşaat "müşterisine" yöneldi

Katılımcılara özel davet
28 Eylül 2015 tarihinde başlayacak oylamaya katılanları ise projenin lansman kokteyline davet etmeye hazırlanan Erguvan İnşaat, davetlilerine ayrıca ankastre eşyaları hediye edecek. Kurtköy'ün İstanbul'un planlı bir biçimde gelişen özel bir semti olduğu değerlendirmesini yapan Erguvan İnşaat Genel Müdürü Emre Maraşlı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Teknopark, Habom ve üniversite kampüslerine yakınlığıyla öne çıkan semtte hayata geçirilecek projenin vatandaşların beğenileri doğrultusunda biçimleneceğini söyledi. 

Maraşlı, bugüne dek bazıları Demirbaş Yapı ortaklığında olmak üzere 4 farklı ve iddialı konut projesi inşa ettiklerini, 5. projenin ise Teknopark gibi çok önemli bir lokasyonda hayata geçirileceğini vurgulayarak:

"Biz özel projemizin, arkadaşlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin ve iş partnerlerimizin görüş ve önerileriyle şekillenmesini istedik. Araştırmalarımızı derinleştirirken, bu işi ilgilisine nasıl doğrudan sorabileceğimizi düşündük " dedi. 

Dört isimden biri
Erguvan İnşaat'ın hayata geçirilecek projesi için oylamaya sunulacak dört isim ise şöyle: Erguvan Park, Erguvan Home, Erguvan Flat  ya da müşterilerin mütabakatı doğrultusunda oluşacak bir isim...

 

Firma Bilgisi: Erguvan Inşaat