Erguvan İnşaat Projeleri

Hayata geçirdiği yatay mimaride az katlı projeler ile dikkat çeken Erguvan İnşaat, Kurtköy'de yatırımlarına devam ediyor. Erguvan İnşaat projelerini sizler için derledik...

Erguvan İnşaat Projeleri

Hayata geçirdiği yatay mimaride az katlı projeler ile dikkat çeken Erguvan İnşaat Kurtköy'de yatırımlarına devam ediyor... Erguvan İnşaat projelerini sizler için derledik...

Erguvan Premium Residence

Erguvan İnşaat Projeleri
Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'de yer alan beşinci projesi Erguvan Premium Residence TEM'e 2 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 3 dakika mesafede yer alıyor. Teknopark'a 40 saniyelik yürüme mesafesi ile dikkat çeken proje 11 büyük firma merkezine komşu konumda yer alıyor. Erguvan Premium Residence projesinde her daireye 1 kapalı otopark alanı ayrılıyor. Projede, 288 adet 1+1, 2+1, kapalı mutfaklı 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere yer veriliyor. 

 

Avlu Kurtköy

Erguvan İnşaat Projeleri
Erguvan İnşaat'ın tamamlanan projelerinden biri olan Avlu Kurtköy projesi, 7 bin 200 metrekarelik alan üzerinde 132 adet daire ve 450 metrekarelik sosyal tesisten oluşuyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Avlu Kurtköy projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi ve kapalı otopark bulunuyor. 

 

WLoft Dragos

Erguvan İnşaat Projeleri
Dragos'ta hayata geçirilen WLoft Dragos projesi 100 adet konut ve alanları 350 metrekare olan 1 ticari birimden oluşuyor. 4 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde kurulu olan projede 74 metrekare 1+1'ler, 109 ila 123 metrekare arasında değişen 2+1'ler, 150 metrekare alana sahip 3+1 daireler bulunuyor. 18 katlı tek bloktan meydana gelen projede konutların tavan yüksekliği 3 metre olarak tasarlandı. 

 

WRoof Kurtköy

Erguvan İnşaat Projeleri
Kurtköy'de hayata geçirilen WRoof Kurtköy projesi 206 nitelikli daire ile kaliteli bir yaşam vaadi sunuyor. 13 bin metrekare alan üzerinde kurulu olan WRoof Kurtköy projesinde büyüklükleri 68 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Projede, açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, futbol sahası, yürüyüş parkuru ve market gibi imkanlar bulunuyor. 

 

QBahçe Kurtköy

Erguvan İnşaat Projeleri
Az katlı ve bahçeli daire seçenekleri ile dikkat çeken Q Bahçe Kurtköy projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Toplam 98 adet dairenin yer aldığı QBahçe Kurtköy projesinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kamelya, kafe, sauna, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark bulunuyor. 

 

WBahçe Kurtköy

Erguvan İnşaat Projeleri
18 bin metrekare alan üzerinde kurulan WBahçe Kurtköy projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde toplam 136 adet daireden meydana geliyor. Az katlı bloklardan oluşan projede 3+1 daireler müstakil olarak konumlandı. 15 bloktan meydana gelen WBahçe Kurtköy projesi Viaport'a 2,5 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 24 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 3,4 kilometre mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Erguvan Inşaat