Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'deki 5. projesi!

Erguvan İnşaat, İstanbul Kurtköy'de 5. yeni projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor

Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'deki 5. projesi!

Erguvan İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası'nın Kurtköy bölgesinde hayata geçireceği 5. projesi için kolları sıvadı. Firma bu sefer bir farklılık yaptı ve yeni projenin konseptini belirlemek için yatırımcıların fikrini alma yolunu seçti.
 
www.buradaneolsun.com adresi üzerinden yatırımcılarına ulaşan Erguvan İnşaat, burada bulunan anket sonuçlarına göre, Kurtköy projesinin detaylarını belirleyecek ve yatırımcıların beklentilerine göre, bir proje konsepti hazırlayacak. 

Erguvan İnşaat Kurtköy projesi inşaatı tamamlandığında daireler sahiplerine teslim edilirken; Siemens marka paslanmaz duvar tipi davlumbaz, nofrost glass door buzdolabı, yarı ankastre bulaşık makinesi, ankastre ocak ve ankastre fırın hediye edilecek. 

Toplam arsa alanı 18 bin metrekare olan Erguvan İnşaat Kurtköy projesi; Ankara Caddesi üstünde, Teknopark'ın kuzey giriş kapısının hemen yanında yükselecek. 

İki işlek bulvar arasında yer alacak olan Erguvan İnşaat Kurtköy projesi; Sabiha Gökçen Havalimanı, Yüksek Hızlı Tren hattı, Tem otoyolu, E-5 karayolu, 3. Köprü-Kuzey Marmara Otobanı ve Aydos Ormanı'na komşu mesafede olacak.

Firma Bilgisi: Erguvan Inşaat