Erguvan İnşaat'ın yeni projesine rekor ilgi

Erguvan İnşaat'ın sosyal medya ve dijital platformlar üzerinden sağlanan interaktif katılımlarla niteliği belirlenecek yeni projesine rekor düzeyde ilgi gösterildi

Erguvan İnşaat'ın yeni projesine rekor ilgi

Kurtköy'deki 5. projesi için, müşterileri arasında eğilim yoklaması yapan Erguvan İnşaat'ın girişimine büyük bir ilgi gösterildi. Teknopark'a yakın şirket arazisinde hayata geçirilecek olan yeni projenin niteliği için fikir bildiren kişi sayısı 20 Ocak'a kadar, 10 bin 620 kişiye ulaştı

Erguvan İnşaat'ın yeni projesini müşteriler belirliyor
Erguvan İnşaat'ın sosyal medya ve dijital platformlar üzerinden yürütüen interaktif katılımlarla niteliğini belirleyeceği Kurtköy'deki 5. projesi için araştırmaya katılan kişi sayısı 10 bini aştı. "Burada ne olsun?" sorusuna yanıt olarak ilgili internet sitesine giriş yapan binlerce kişi, 250 konutluk projeye ilişkin fikirlerini aktardı. Araştırma, Kurtköy yatırımcıları için de önemli ipuçları içeriyor.

Erguvan İnşaat'ın yeni projesine rekor ilgi

Erguvan İnşaat'tan katılımcılara teşekkür
Yoklamaya katılım gösteren kişilere yayınladığı bir mesaj ile teşekkür eden Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, söz konusu girişimin, şirketin katılıcılığa inanan zihniyetini temsil ettiğini vurgulayarak: "Geldiğimiz noktadan memnunuz, buradaneolsun.com üzerinden yaptığımız eğilim yoklaması ile özel sektörde bir rekora imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Bize değerli katkılarıyla yol gösteren tüm katılımcılara ayrıca teşekkür ediyoruz" dedi. 

Erguvan İnşaat'ın yeni projesinin Kurtköy'ün son büyük arazisinde hayata geçirileceğini ve farklı bir mimari tarzın hayata geçirileceğini belirten Maraşlı, projede Erguvan markasını ilk kez kullanacakları bilgisini de verdi. Maraşlı, gelen formların her birini tek tek değerlendirdiklerini de vurgulayarak:

"Bazı formlara bizzat ben geri dönüş yapıp telefonda ayrı değerlendirmeler aldım. Teknopark yöneticileri, çalışanlarının rahat edebileceği 1+1 tipi daireleri talep ettiler. Oturma, yaşama amaçlı talep çok fazla olduğu için balkonlu konutlar özellikle tercih edildi..." ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Erguvan Inşaat