Erguvan İnşaat'tan peşinat hamlesi

Erguvan İnşaat, GYODER ve Emlak Konut gibi öncü kuruluşlar aracılığıyla başlatılan indirim atağına peşinat hamlesiyle dahil oldu. Firma yüzde 25'lik peşinatın yüzde 12.5'lik kısmını teslimde ödeme şansı sunuyor

Erguvan İnşaat'tan peşinat hamlesi

Emlak Konut ve GYODER gibi sektörün önce kuruluşları tarafından başlatılan indirim atağına Erguvan İnşaat da katıldı. Firma, Erguvan İnşaat projelerinden konut almak isteyen yatırımcıya, yüzde 12.5 oranında peşinatı hemen, yüzde 12.5 oranındaki kısmı ise teslimde ödeme olanağı sunuyor. 

Kampanyaları destekliyoruz
15 Temmuz sonrasında Emlak Konut GYO tarafından başlatılan kampanyanın insanları konuta yönlendirme algısı oluşturduğunu vurgulayan Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, bu nedenle girişime destek verdiklerini söyledi. Maraşlı, Erguvan İnşaat'ın da darbe girişimini takip eden hafta içinde bir kampanyaya başladığını belirterek:

Erguvan İnşaat'tan peşinat hamlesi

"Yüzde 12.5 peşinat alıyoruz. Kalan ödemeleri de 6 ay sonra başlatıyoruz. Zaten 6 ay sonra proje teslim edilecek. Ayrıca ilk 6 ay kredilerini de biz ödemiş olacağız. Böylece hem piyasanın hem de insanların kendini toplamasına imkan sunmuş olacağız" dedi.  Başlayan kampanya ile birlikte Erguvan İnşaat satış ofislerinde hareketlilik oluştuğuna da değinen Maraşlı, Kurtköy Avlu ve Loft Dragos projelerinde kalan 30 daire için de kampanyanın devam ettiğini vurguladı. 

Maraşlı, Türk inşaatçıları olarak ülkenin geleceğine ve ekonomisine duydukları güvende bir düşüş olmadığına dikkat çekerek: "Biz yatırımlarımızı sürdürerek ve işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışarak, yurt içinden ve yurtdışından bu ülkenin rotasını değiştirmek isteyenlere en iyi cevabı verdiğimize inanıyoruz" dedi. 

Firma Bilgisi: Erguvan Inşaat