Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe'yi tanıttı

Erkan İnşaat son projesi Pırlanta Göztepe'nin lansmanını bugün gerçekleştirdi. Pırlanta Göztepe 20, 22 ve 24 katlı 3 bloktan oluşuyor

Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe'yi tanıttı

Erkan İnşaat tarafından projelendirilen Pırlanta Göztepe'nin lansmanı bugün yapıldı. 20, 22 ve 24 katlı 3 bloktan meydana gelen Pırlanta Göztepe'nin tanıtım toplantısında konuşan Erkan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Erkan,  projenin lokasyon değerine vurgu yaptı. 

Pırlanta Göztepe projesi
Erkan Şirketler Grubu'nun inşaat sektöründeki deneyimi ve ortaya koyduğu projelerle yüksek talebe sahip bir marka konumuna ulaşıldığını vurgulayan Erkan:  "Bu ilgiye yakışan projelere ve İstanbul’a değer katan konsept üretimimize önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz” dedi.

 

Erkan İnşaat

 

Toplamda 8 bin 774 metrekarelik arsa alanı üzerinde 93 bin 678 metrekarelik inşaat alanında inşa edilen Pırlanta Göztepe projesinde 1+'den 5+1'e kadar değişen farklı tipte daireler yer alacak. Proje bünyesinde toplam 446 konut ve 34 mağazanın bulunduğu çeniş bir çarşı da bulunacak. Pırlanta Göztepe bünyesinde ayrıca fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, kafe ve restaurantlardan oluşacak. 

Metrekare biri fiyat 7 bin TL'den başlıyor
Metrekare birim fiyatlarının 7 bin TL'den başladığı Pırlanta Göztepe projesinde taban daire fiyatları 540 bin TL olarak belirlendi. Lansmana özel fırsat döneminde yüzde 10'luk indirimin uygulanacağı projede her bütçeye uygun ödeme planları da hazırlanıyor. 

Pırlanta Göztepe Nerede?
Tasarımı Çamoğlu Mimarlık tarafından yapılan Pırlanta Göztepe, Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde konumlanıyor. Proje, çok sayıda eğitim ve sağlık kuruluşuna yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 

 

Firma Bilgisi: Erkan Grup
Proje Bilgisi: Pırlanta Göztepe