Erland Residence satılık!

Ankara Eryaman'da yükselen Erland Residence satılık daire fiyatları 159 bin TL'den başlıyor

Erland Residence satılık!

Hasan Turan Emtisi Grup imzası ile Ankara'nın gelişen bölgesi Eryaman'da inşa edilen Erland Residence projesinde teslimlerin 2016 yılının Şubat ayında başlaması bekleniyor. Yatırım için ideal olan projede daire sahiplerine kiralama hizmetleri de sunuluyor.

32 bin metrekare inşaat alanı ve 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Erland Residence projesinde 251 adet daireye yer veriliyor. Projede daire tipleri ise 1+1 ve 2+1 olarak tasarlanıyor. 

Erland Residence satılık!

Erland Residence satılık daire fiyatları 159 bin TL'den başlıyor. Projede daire satın alabilmek için banka kredisi kullanılabiliyor. Erland Residence en yüksek daire fiyatı ise 300 bin TL. Erland Residence kiralık daire fiyatlarının ise 1.000 TL'den başlaması bekleniyor. 

Eryaman'da yer alan Erland Residence'ta dairelerin büyüklüğü 58 metrekare ila 109 metrekare arasında değişiyor. Mimarisi ile bölgeye değer katacak olan Erland Residence projesinde inşaat çalışmaları tamamlandı. Projenin yapımı 20165 yılının son çeyreğinde başlamıştı. 

Erland Residence satılık!

Erland Residence projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal donatıları içerisinde; açık otopark, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, güvenlik ve süs havuzu bulunuyor. 

Hasan Turan Emtisi Grup imzası taşıyan Erland Residence Eryaman dairelerinde ise ankastre ürünlerin dışında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı yer alıyor. 

"Erland Residence satılık!" Başlıklı Haberin Galerisi

Erland Residence satılık!

Erland Residence satılık!

Erland Residence satılık!

Erland Residence satılık!

Firma Bilgisi: Hasan Turan Emtisi Grup
Proje Bilgisi: Erland Residence