Eroğlu Gayrimenkul’den “Uyandıran Rakamlar”

Eroğlu Gayrimenkul, Platform Merter, Bursa Harmony Towers, İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge 2 projeleri için yeni ödeme seçenekleri sunuyor

Eroğlu Gayrimenkul’den “Uyandıran Rakamlar”

29 Ocak 2013 / emlakwebtv
Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul’un en önemli ana arterlerinden Merter’de inşa ettiği ve Mayıs ayında teslim edilecek karma kullanımlı projesi Platform Merter, İstanbul’un yükselen yaşam alanlarından Halkalı’da hayata geçirdiği ve hemen teslim daireleriyle yeni bir yaşam sunan projesi İstanbul Lounge, yine Halkalı’da inşaası devam eden Mart ayında teslim edilecek projesi İstanbul Lounge 2 ve Bursa’da hayata geçirdiği ve Eylül’de teslim edecek projesi Harmony Towers’ta ev sahibi olmak isteyenlere çok avantajlı ödeme koşulları sunuyor.

Kampanya kapsamında Eroğlu Gayrimenkul projelerinden; banka kredili satışlarda, yüzde 5 peşinat, yüzde 12,5’luk iki ara ödeme, 60 aya yüzde 0.39, 120 aya yüzde 0.64 faiz oranı, vadeli satışlarda, yüzde 50 peşinat kalana 1 yıl sonra tek senet ya da yüzde 20 peşinat, yüzde 15 ara ödeme, kalana vade farksız 24 ay taksit ve peşin ödemeye yüzde 8 indirim gibi çok çeşitli ödeme koşullarından yararlanarak ev sahibi olmak mümkün.

İstanbul’un merkezinde yeni bir yaşam: Platform Merter
Eroğlu Gayrimenkul’ün Atatürk Havalimanı ile metro, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığının yanı sıra, İstanbul’un en önemli ulaşım arteri olan E-5 üzerindeki merkezi konumuyla geleceğin iş, ticaret ve yaşam merkezi olarak kurguladığı projesi Platform Merter  Mayıs ayında teslim edilecek. Uluslararası ticaret hacmi bakımından İstanbul’un en önemli merkezlerinden Merter’de rezidans, suit, ofis,  sport center ve Fashion Park bölümlerinden oluşan bölümleri ile moda ve ticareti bir araya getiren Platform Merter, yatırımcıya kar sağlamakla kalmıyor, kentsel dönüşüm açısından da önemli bir süreç başlatıyor.

Halkalı’da yatay süreklilik konsepti: İstanbul Lounge
Eroğlu Gayrimenkul’ün İstanbul’un yükselen konut alanlarından Halkalı’da hayata geçirdiği ve 2012 Ekim sonu itibariyle yeni sahiplerine kavuşan İstanbul Lounge Projesi’n de büyüklükleri 59 - 227 metrekare arasında değişen 1+1'den 4+1'e kadar 792 adet daire bulunuyor ve sınırlı sayıda çok özel dubleks 4+1'ler de sahiplerini bekliyor.

İstanbul Lounge 2 gökyüzüyle barışık
İstanbul Lounge projesinde olduğu gibi, yatay süreklilik konseptindeki Mimari tarzı, kişi başına düşen geniş ve ferah yeşil alanları ile kendini ayrıştıran, gökyüzüyle barışık, ferah yeşil alanların yer aldığı İstanbul Lounge-2'de büyüklükleri 54 - 259 metrekare arasında değişen toplam 605 konut bulunuyor. Projenin 2013’ün Mart ayında teslim edilmesi hadefleniyor.

Bursa’nın yeni ikonu: Harmony Towers
6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kuleleri, Alışveriş Caddesi ile Bursa’da konumlanan Harmony Towers Eylül ayında teslim edilecek. Her dairede bulunan terasları, kulelerden izlenebilen Uludağ manzarası, yaklaşık 5 bin 500 mtrekare büyüklüğünde bir iç avlusu, dışarıdan bağımsız sosyal artılarıyla Harmony Towers, sakinlerine keyifli günler vaat ediyor. Kulelerdeki 3+1 ve 4+1 dairelerin satışları ise devam ediyor.

Projeler hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.eroglu.com

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul