Eroğlu Gayrimenkul'den yılın son kampanyaları

Eroğlu Gayrimenkul'den yılın son kampanyaları olarak hemen teslim, peşinatsız ödeme piyasanın altında faiz oranları sunuyoruz

Eroğlu Gayrimenkul'den yılın son kampanyaları

22 Kasım 2013 / emlakwebtv
Konut sektöründe son dönemlerde önemli gelişmeler yaşandığının altını çizen Eroğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, “Yıl bitmeden yılın son kampanyaları olarak projelerimizde hemen teslim, peşinatsız ödeme planı ve bankalarla anlaşmamız sonucunda piyasanın altında faiz oranları sunuyoruz” dedi.

Projelerinde “yılın son kampanyaları” adı altında müşterilerine bir çok ödeme kolaylığı sağladıklarının altını çizen Eroğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, “Sonbahar ayları konut alımı için en hareketli sezon. Bunun için gayrimenkul firmalarının pek çok kampanyası bu dönemde hayata geçiyor. Eroğlu Gayrimenkul olarak Lounge ve Lounge 2, Platform Merter, Harmony Towers projelerinde hareketli döneme özel kampanyalar yaptık” dedi.

Eroğlu Gayrimenkul'den hemen teslim fırsatı
Nurettin Eroğlu, “Yıl bitmeden yılın son kampanyaları olarak projelerimizde hemen teslim, hemen oturmaya başlama gibi fırsatlar sunuyoruz. Hemen teslim konut almak isteyenler için çok önemli bir fırsat. Bunun yanında müşterilerimize peşinatsız ödeme planı ve ayrıca bankalarla anlaşmamız sonucunda piyasanın altında faiz oranları sunuyoruz” dedi.

Eroğlu: “hemen teslim dairelerimizde peşinatsız ev sahibi olma kampanyamızı 15 Aralık 2013 tarihine kadar devam ettiriyoruz”
Ev sahibi olmak isteyen herkesin diğer bir sorununun ise peşinat olduğunu belirten Nurettin Eroğlu, “Yüksek peşinatlar pek çok kişiyi ev sahibi olma fikrinden uzaklaştırıyor. Bu sebeple konut almak isteyenler için şu anda gayrimenkul sektöründe en önemli fırsat peşinatsız ev sahibi olmak diye düşünüyorum. Bu nedenle hemen teslim dairelerimizde peşinatsız ev sahibi olma kampanyamızı 15 Aralık 2013 tarihine kadar devam ettiriyoruz. Ayrıca Platform Merter projesi için firma bünyesinde 60 ay vade farksız ödeme planları da sunuyoruz” diye konuştu.

Kampanyanın başladığı günden itibaren 200’e yakın konut sattıklarını ve sezon sonuna kadar da 200 kadar daha konut satmayı hedeflediklerinin de altını çizen Eroğlu, kampanyalardan yerli müşterilerin önemli ölçüde yararlandığının da altını çizdi.

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul