Eroğlu Gayrimenkul Skyland İstanbul projesi!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Skyland İstanbul projesinin 2016 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor

Eroğlu Gayrimenkul Skyland İstanbul projesi!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen ve mimari grup Broadway Malyan tarafından tasarlanan Skyland İstanbul, Avrupa Yakası’nın Seyrantepe bölgesinde yükseliyor.

Karma kullanım alanına sahip olan Seyrantepe Skyland İstanbul; rezidans kuleleri, alışveriş merkezi, ofis ve uluslararası otelden meydana geliyor. Projenin toplam inşaat alanı 666 bin 555 metrekare olarak belirleniyor.

2012 yılında temeli atılan Eroğlu Gayrimenkul Skyland İstanbul projesinde teslimlerin 2016 yılının son çeyreğinde başlaması bekleniyor. Proje, Türk Telekom Arena’ya komşu merkezi lokasyonu ile ön plana çıkıyor.

Skyland İstanbul Seyrantepe projesinin alışveriş merkezi bölümüne 79 bin 529 metrekarelik alan, ofis bölümüne 100 bin metrekarelik alan ve teras evler bölümüne ise 11 bin 759 metrekarelik alan ayrılıyor. 

Ana ulaşım arterlerinden birinde hayat bulan Skyland Seyrantepe projesi, metro durağına 500 metre mesafede yer alıyor. Ayrıca projeden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü’ne ana yollara yakınlığıyla kolay ulaşım sağlanıyor.

Skyland İstanbul projesi rezidans sakinlerine; akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness center, wellness ve spa mekanları, kapalı otopark, proje alanına iki farklı giriş kapısı, güvenlik hizmetleri, spor merkezleri ve daha bir çok sosyal aktivite imkanı sunuyor.

Farklı daire tipi alternatifleri bulunan Skyland İstanbul’da 1+0 dairelerin alanı 56 metrekare ila 77 metrekare; 1+1 dairelerin alanı 89 metrekare ila 111 metrekare; 2+1 dairelerin alanı 116 metrekare ila 173 metrekare; 3+1 dairelerin alanı 196 metrekare ila 198 metrekare; 4+1 dairelerin alanı ise 321 metrekare.

 

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Skyland Istanbul