Eroğlu Gayrimenkul'e yeni isim

Eroğlu Holding'e bağlı Eroğlu Gayrimenkul'de Satış Grup Müdürlüğü görevine Dilek Özdemir getirildi

Eroğlu Gayrimenkul'e yeni isim

Eroğlu Holding'e bağlı Eroğlu Gayrimenkul'de Satış Grup Müdürlüğü görevine Dilek Özdemir getirildi. 10 Mayıs 2016 tarihinde göreve başlayan Dilek Özdemir, son olarak Prosell Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık'ta Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştı. 

Dilek Özdemir kimdir? 

Gayrimenkul sektöründe kariyerine Dumankaya'da başlayan Dilek Özdemir, 2004-2014 yılları arasında sırası ile Satış Danışmanı, Satış Yöneticisi, Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetleri Müdürü ve Satış Müdürü olarak görev yaptı. 2014-2015 yılları arasında DKY İnşaat'ta Satış Müdürlüğü görevini yaptı. 

Trakya Üniversitesi Edirne Meslek Yüksekokulu İşletme bölümünden mezun olan Özdemir, 1997 yılında Matsan İlaç & Pharmacel Aerosol'de çalışarak profesyonel meslek hayatına başladı. Dilek Özdemir, 1999-2002 yılları arasında ise Alke İlaç'ta Üretim Planlama ve Satın Alma Sorumlusu ve 2004 yılında Hyatt Regency'de Üyelik Satışı görevinde çalıştı. 

Projelerin toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareyi bulacak

Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa’da projelerini gerçekleştiren Eroğlu Gayrimenkul'un, önümüzdeki 2 yıl içinde tamamlamayı planladığı projelerinin büyüklüğü 2 milyon metrekareyi buluyor. Eroğlu Gayrimenkul yeni projeler geliştirmeye ve inşaat sektöründe kaliteyi yükseltmeye devam ediyor.

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul