Eroğlu’ndan elektrikli şarj üniteleri

Eroğlu Gayrimenkul, yatırımlarının yanı sıra projelerindeki çevreci uygulamalarıyla da dikkat çekmeyi amaçlıyor

4 Haziran 2012

Eroğlu Gayrimenkul, inşaat sektöründe yaptığı hızlı yatırımlarıyla olduğu kadar, projelerinin çevreci detaylarıyla da, sektörün dikkatini çekmeyi amaçlıyor. Projelerinde modern teknoloji ve çevre dostu uygulamaları bir araya getirmeyi amaçlayan Eroğlu Gayrimenkul, egzoz dumanına son vererek doğayı koruyan ve yakıt masrafını azaltan elektrikli araçların kullanımına da destek veriyor.  Eroğlu Gayrimenkul’ün, İstanbul Lounge, İstanbul Lounge-2, Kağıthane Ofishane, Platform Merter ve Bursa Harmony Towers projelerinde kurulacak şarj üniteleri ile ev sakinleri, Türkiye’de kullanımının yaygınlaşması beklenen elektrikli araçlarını şarj edebilecek.
Hayata geçirdikleri projelerde, sakinlerin konfourunun yanı sıra çevreci özelliklere de büyük önem verdiklerini belirten Eroğlu Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer, “Eroğlu Gayrimenkul olarak projelerimizin çevre dostu olmasına özen gösteriyoruz. Ülkemizde kullanımının gün geçtikçe artacağını düşündüğümüz elektrikli araçlar için kurduğumuz şarj üniteleri sakinlerimiz bu ihtiyaçlarına da çözüm bulabilecek. Ev sahiplerinin, tüm ihtiyaçlarına en uygun evi yarattığımızdan emin olmaları için, her türlü hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu çabamız bizi rakiplerimizden de farklılaştırıyor” dedi.
Farklı markalar için uygun olan bu şarj üniteleri, elektrikli araçların yanı sıra hibrit elektrikli araçlar için de kullanılabilecek.

Firma Bilgisi: Eroğlu