Eroğlu’ndan Florya’da ofis ayrıcalığı

Eroğlu Gayrimenkul’ün TOKİ işbirliğiyle Florya’da inşa ettiği Florya Ofis Park, gelenekselle moderni bir uyum içinde sunuyor

Eroğlu’ndan Florya’da ofis ayrıcalığı

11 Aralık 2013 / emlakwebtv
Eroğlu Gayrimenkul’ün TOKİ işbirliğiyle İstanbul’un en gözde merkezlerinden Florya’da gelenekselle moderni harmanlayarak sunulan Florya Ofis Park, yaşam alanlarının dışında ana arterlere yakın konumuyla ofis hayatına yeni bir anlayış getiriyor. Florya Ofis ayrıca Küçükçekmece göl manzarası ve E5’e olan cephesiyle Florya’da çalışmanın ayrıcalığını yaşamanıza olanak sağlıyor.

Florya Ofis Park, şık ve konforlu ofisleriyle geleceğe yatırım yapmayı mümkün kılıyor
Toplam 8 bin 475 m² alan üzerine kurulan Florya Ofis Park, şık ve konforlu ofisleriyle geleceğe yatırım yapmayı mümkün kılarken, 72 adet ofisiyle tüm katları birleştirerek tek kat şeklinde de kullanıcıya sunulabiliyor. 76-201 m² arasında değişen Florya Ofis Park, her ofise ait kapalı otoparkıyla hizmet veriyor.

Merkezden uzaklaşmadan iş hayatına adapte olun
Merkezi lokasyonuyla hayatın her anında var olmanızı da sağlayan Florya Ofis Park, hastaneler, 3 adet alışveriş merkezi ve okulların yanında yer alan konumuyla dikkat çekerken havalimanına 5 km uzaklığıyla da iş hayatının vazgeçilmezi seyahatlerin ulaşım zorluğundan herkesi uzak tutuyor. Büyük ilgi gören Florya Ofis Park’ta ön talep toplama süreci devam ediyor.

Firma Bilgisi: Eroğlu