ERYAP 2014 Yılında da ihracat yıldızı

ERYAP, İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından verilen “Başarılı İhracatçılar Ödülü”nü 2013 yılında olduğu gibi, 2014 yılında da iki dalda almaya hak kazandı

ERYAP 2014 Yılında da ihracat yıldızı

İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB)’nin  başarılı ihracatçılara yönelik  düzenlediği ödül töreninde 2014 yılı ihracat performansı ile ERYAP Grup,  Yalıtım Malzemeleri ve Plastik Boru Bağlantı Elemanları dalında, iki ayrı kategoride ödül alarak törenin yıldızı oldu. Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’nde iki farklı kategoride ödül alan tek firma olmaya hak kazanan ERYAP,  ödülünü Ekonomi Bakanı Sn. Nihat Zeybekçi’nin elinden aldı. 

Firmaların 2014 yılında yaptıkları ihracatlarını taçlandırmak amacıyla düzenlenen ödül töreninde Eryap Grup adına ödülü kabul eden İhracat Yöneticisi Harun Özdil: "Türk yalıtım sektöründe yüzde 100 Türk sermayeli, lider markaların üreticisi ERYAP GRUP olarak daha büyük başarılara imza atmak için heyecanla çalışıyoruz. Yeni yatırımlarımız ve üretim aşamasındaki yeniliklerimizle dünyanın 5 kıtasında 40’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracat performansımız ile her yıl hedefimizi büyütüyoruz. Global pazarda uluslararası marka olma yolunda orta ve uzun vadeli hedeflerimizi  belirledik; stratejilerimizi bu plan çerçevesinde netleştirdik. Bu yolda bizi daha çok motive eden bu ödülleri hak etmemize katkısı olan tüm ekip arkadaşlarımıza, bayilerimize ve iş ortaklarımıza ERYAP ailesi adına teşekkür ediyorum.’’ dedi.