Eryap Grup Bakubuild 2015'e hazır

Eryap, 21-24 Ekim 2015 tarihleri arasında Bakü'de gerçekleştirilecek BakuBuild 2015'i bekliyor. Firma, fuar süresince inşaat ve yalıtım sektörüne yön veren yeni gelişmeler hakkında görüşmeler yürütecek

Eryap Grup Bakubuild 2015'e hazır

15 yıldır inşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren Eryap Grup, Bakü'de gerçekleştirilecek olan BakuBuild 2015 için hazırlıklarını tamamladı. Fuar süresince inşaat ve yalıtım sektörüne yön veren gelişmeler hakkında görüşmeler yapmayı planlayan Eryap, 3 numaralı salon B3006 no'lu standda ziyaretçilerle buluşacak. 

Eryap ürünleriyle BakuBuild Fuarı'nda
2001 yılında kurulan ve Gaziantep, İstanbul ve Sakarya'daki tesisleriyle toplamda 150 bin metrekareyi aşan bir üretim sistemine ulaşan Eryap Grup, yüksek kaliteli yapı ürünü üretimi gerçekleştiriyor. Yapı ve inşaat malzemesi üretiminin dışında, yangın, deprem ve ısı yalıtımı konularındaki yönetmeliklerin hazırlanmasında da öncü bir rol oynayan Eryap Grup, ekonomiye ve enerji kaynaklarına katkı sunan projeler geliştiriyor.

Eryap Grup hakkında
2001 yılında Gaziantep tesisinde sektörün ilk polimer dış cephe kaplaması üzerimini gerçekleştirerek American Siding markasını sektöre kazandıran Eryap, 2005 yılında da İstanbul Silivri'de toplam 50 bin metrekarelik alanda kurduğu tesislerinde siding uygulamasının tamamlayıcısı Bonuspan markalı XPS Esktrüde Polistiren ısı yalıtım levhasını üretti. 

Firma 2009 yılı sonunda da Bonusmax Markalı Isı Yalıtım Paket Sistemini, 2010 yılında da Winer markalı Polimer Kapı ve Pencere Sistemleri üretti. 2001 yılında da Focus Shingle çatı kaplama malzemesini üreten Eryap, 2012 'de de Wooler ürünü ile yalıtım sektörüne önemli bir yenilik sundu. 

Firma Bilgisi: Eryap