Eryap, Wooler Taş Yününde iddialı

Eryap; ısı, ses ve yangın yalıtımına karşı geliştirdiği Wooler Taş Yünü ürün gamını genişletti

Eryap, Wooler Taş Yününde iddialı

13 Haziran 2014/Emlakwebtv
Eryap, Wooler taş yünü ürününde farklı bölgelerde kullanılmak üzere ürettiği taş yünü levha portföyüne yenilerini ekledi.  Firma yeni ürün grupları ile ara bölmeden dış cepheye, teras çatıdan çelik yapılara kadar farklı kullanım yeri ve amacına göre geniş bir alanda hizmet edecek tamamen yerli ve doğal kaynaklar kullanılarak üretilen çözümler sunuyor.

Wooler’in yeni ürünlerinden üst düzey ses emiciliği sağlayan Wooler Desibel, Alçı Kaplı Taşyünü Levha olarak da adlandırılıyor. Hafif ara bölme duvarlarında, dış duvarların içten yalıtımında, merdiven ve asansör boşluklarında, alçıpan ve komşu duvar uygulamalarında kullanılmak üzere üretilen Wooler Desibel, ses yalıtımının yanı sıra ısı ve yangın yalıtımı da sağlıyor.

Düzgün olmayan ve yüksek sıcaklığa sahip olan yüzeylerde ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlamak amacıyla kullanılan Wooler Dökme taşyünü, elyaf halinde üretiliyor. Laboratuvar cihazları, fırınlar, elektrik kablosu, tesisatlar ve egzoz borularında kullanılmak üzere üretilen Wooler Dökme taşyünü, diğer yalıtım malzemelerinin yeterince dolduramadığı boşluklardan kaynaklanabilecek ısı kayıplarının da önüne geçiyor.

Isı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amacıyla dış cephelerde mantolama altında kullanılmak üzere üretilen Wooler Premium F, (TR ≥ 7,5 kPa Mantolama Levhası) su itici özelliği ve yüksek yoğunluğu sayesinde, darbenin olduğu alanlarda da kullanılıyor. Wooler Premium F serisi, mantolama sistemleri için, mükemmel ısı direnci ve iyi bir ses emiciliği sağlıyor.

Wooler Premium R (CS ≥ 35 Teras Çatı Levhası),  ısı yalıtımı ve yangın güvenliğindeki gereksinimleri karşılıyor ve tüm çatı tiplerinde kullanılıyor. Premium R serisi, düz çatıların farklı yüklerde ısı, akustik ve yangın güvenlikli yalıtımı için kullanılıyor.