Eryap WWF-Türkiye'yi standında ağırlayacak!

Eryap 37. Yapı Fuarı TurkeyBuild İstanbul Fuarı'nda WWF-Türkiye'nin yürüttüğü "Evlat Edinme Kampanyası’na katılarak tüm sektöre çağrıda bulunacak

Eryap  WWF-Türkiye'yi standında ağırlayacak!

5 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Türkiye'de inşaat ve yalıtım sektöründe lider markaların üreticisi Eryap, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 6-10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan 37. Yapı Fuarı TurkeyBuild İstanbul Fuarı'nda bu yıl enerji tasarrufu çağrısı ile yer alıyor.

Enerji tasarrufunu felsefe edinen Eryap, iklim değişikliğine dikkat çekmek için bu sene WWF-Türkiye'yi standında ağırlayacak. Eryap, vakfın çalışmalarına dikkat çekmek ve fuar dönemi boyunca diğer katılımcılara örnek olmak üzere WWF-Türkiye'nin yürüttüğü "Evlat Edinme Kampanyası’na
katılarak tüm sektöre çağrıda bulunacak.

Eryap, karşılıklı iki stant üzerinde toplam 112 metrekarelik alanda yalıtım sektöründeki iddialı markalarını American Siding, Bonuspan, Focus Membran, Bonusmax, Winer, Focus Shingle ve Wooler'ı ziyaretçileriyle 4. salonda 125 ve 223 numaralı stantlarda buluşturuyor.

37. Yapı Fuarı TurkeyBuild İstanbul Fuar'ında Eryap CEO'su Emrullah Eruslu ile birlikte 6-10 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi 4. Salon / 125-224 standında yer alacak.